Парки Доброслава та нові устриці Ойстервіль

04.06.2023, 24.06.2023

9.00 Виїзд  з Миколаєва. 

10:30 Нас зустрічає гостинний Доброслав — жемчужинка Одещини! Живемо і не здогадуємося, що поруч така краса! На вас чекає цікава екскурсія-прогулянка тематичними парками Доброслава: парк «Японський сад», парк болгарської культури «Тракія», парк «Закоханих сердець», «Дубай-парк», сквер «Бабусин садочок», парк «Щедрик», Алея слави, Меморіальний комплекс жертв Голодомору, сквер «Перлинка Доброслава», сквер Української пісні, Мистецька алея і багато цікавих та оригінальних арт об’єктів.

12:30 Прибуття на устричну ферму «Ойстервіль». Устриці вирощуються в Причорноморському регіоні, в екологічно чистому місці. Устриця Crassostrea Gigas взята з відомого устричного розплідника на Заході Франції, наділена ніжним м’ясом з тонким морським ароматом і солодкуватим горіховим присмаком. Екскурсія та ознайомлення з технологічним процесом вирощування устриць. Дегустація 3-х устриць з келихом вина. За бажанням — додатково можна скуштувати також інші страви з морепродуктів або страви, приготовлені на відкритому вогні. Ми рекомендуємо обов’язково скуштувати устричний вершковий суп і плов з мідіями. Дуже смачно! Вільний час, відпочинок. Устриці, вино, природа, обладнана територія, красиві краєвиди і приємне спілкування. Можна прогулятися вздовж узбережжя Тилігула і зробити приголомшливі фото, а також скористатися різними фотозонами прямо на фермі.

16:30 Відправлення до Миколаєва.

 Вартість туру – 600 грн/люд

У вартість входить: Проїзд по маршруту, супровід, медичне страхування.

Додатково оплачується: екскурсія парками – 60 грн/люд, екскурсія + дегустація устриць (3 шт) + 1 бокал вина, відпочинок на території закладу – 330 грн/люд

По всім питанням будь ласка звертайтеся по телефонам:

 0631840804 Наталья;   0990408454, 0932244939 Олена

ДЛЯ БРОНЮВАННЯ ЗАПОВНІТЬ ГУГЛ ФОРМУ:
https://forms.gle/vHXzYJeDBn7vGX2eA

Заказать звонок
+
Жду звонка!