тур до Румунії з Одеси!

16.05, 30.05.2024… 

Дати виїзду

16.05, 30.05
13.06, 27.06
11.07, 25.07
08.08, 22.08


Пориньте в давню та чарівну атмосферу країни  та отримайте чудовий спосіб дослідити багатий культурний спадок Румунії. У турі “Румунський експрес” відвідаємо найвідоміші на весь світ місця: Замок Графа Дракули, також відомий як Бран, замок Кантакузіно, що став відомий після виходу серіалу від Netflix – Wednesday; Палац Парламенту в Бухаресті, який вважається найбільшим у Європі цивільним адміністративним  будинком парламенту; Величезний спа-велнес-центр «Терми Бухареста» вважається найбільшим у Європі і таким, що не має собі рівних за поєднанням цін і рівня обслуговування; Графську резиденцію Пелеш, краса якої вам запам’ятається назавжди, давнє місто Брашов!
*Тур включає нічний переїзд.


ДЕНЬ 1

17:00 – виїзд з Одеси.
Проходження кордону. Переїзд у Трансільванію.

ДЕНЬ 2

Прибуття в Трансільванію. Сніданок (оплачується додатково).
За програмою день насичений неймовірними замками Румунії. 

Відвідування замку Графа Дракули  (28 EUR + вх.квиток)

Найвідоміший замок Трансільванії – замок Бран, відомий як “замок Графа Дракули”. Внутрішні приміщення замку – це заплутаний лабіринт із кімнат, сходів та таємних переходів. На його території можна побачити кам’яний хрест з вирізаним на ньому змієм, що звернувся в кільце, і глибокий колодязь — вхід у таємничі підземелля.

Замки Пелеш + Кантакузіно ( 40 EUR  + вх. квиток в кожен замок сплачується додатково). 

Трансільванія відома своїми таємничими середньовічними замками. Замок Пелеш — один із найкрасивіших у Румунії. У ньому поєднуються кілька архітектурних стилів – бароко, ренесанс та рококо.

Замок Кантакузіно в Румунії різко став популярним після виходу хітового серіалу “Wednesday, саме на території цього замку знімали сцени, що відбуваються в Венздей Адамс в академії Невермор.

Замок Кантакузіно (Cantacuzino Castle) у неороманському стилі розташований у невеликому містечку Буштень у Румунських Карпатах. Іноді його ще називають замок Замора через розташування у географічному районі Замора.

Збудували замок на початку 20 століття на замовлення впливового румунського державного діяча Георге Григора Кантакузіно, який був одним із найбагатших людей свого часу в Румунії.

Переїзд до Брашову. Оглядова екскурсія Брашовом  (входить у вартість туру).

Брашов – це серце Трансільванії. Місцеві жителі вважають Брашов найкращим містом на землі, про що свідчать написи по всьому місту. Тут постійно відбуваються якісь події – фестивалі, концерти, ярмарки. Ми оглянемо всі дивовижні пам’ятки цього міста – готичну Чорну церкву, середньовічні бастіони, вежі та ворота, Ратушну площу та побуємо на найвужчій вулиці в Румунії!

 Заселення в готель на території Румунії. Ночівля.

ДЕНЬ 3

Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття в Бухарест.
Оглядова екскурсія Бухарестом ( входить у вартість туру) . Це місто називають «Маленьким Парижем», тут переплітається безліч архітектурних стилів, збудовано багато чудових музеїв та пам’яток, Бухарест здивує вас своєю історією. Екскурсія покаже нам величний палац Парламенту, Тріумфальну арку та площу Революції.

Відвідування Парламенту (15 EUR + вх. квиток).
Парламент – візитна картка Бухареста. Величезний, розкішний замок підноситься над містом, його багатство вас вразить! І сьогодні у нас є можливість його відвідати та побачити на власні очі чудові інтер’єри, скульптури, гобелени та ліпнини!

Відвідування Therme Bucuresti (20 EUR + вх. квиток).
Концепція комплексу — здоров’я та добробут у сучасному способі життя. Атмосфера свята тут допоможе повністю усунутись від міської метушні. Температура в приміщенні комплексу – 29-30 ° C, а температура води – 33 ° C в будь-який час року. Термальна вода пробивається з глибокого підпілля та забезпечує 10 басейнів, 6 саун, 4 вологих сауни та 16 водних гірок. Тут природа зустрічає людину в найкрасивішій обстановці – тут знаходиться найбільший ботанічний сад в Румунії з більш ніж 800 000 рослин, у тому числі 1500 пальм, незліченні орхідеї та багато інших унікальних видів рослин! ( **надається до 3 годин на відвідування комплексу).

Заселення в транзитний  готель. Ночівля.

 

ДЕНЬ 4

Сніданок. Виселення з готелю.
08:30 – виїзд з готелю Румунії. Переїзд в Україну.
Прибуття в Одесу.
( Час прибуття залежить від проходження кордонів і не є остаточним).

 

 

Ціна за одну особу
Вид проживання Харчування Пакет Ціна
Готель 2-3* BB — bed & breakfast Базовий 89 EUR
Готель 2-3* BB — bed & breakfast Екскурсійний 159 EUR

Ексурсії
Назва Базовий Ексурсійний
Оглядова екскурсія Бухарестом + +
Оглядова екскурсія містом Брашов + +
Відвідування Парламенту 15 EUR +
Відвідування замку Графа Дракули і оглядова містом Бран 28 EUR +
Відвідування замку Пелеш та Кантакузіно 40 EUR +
Відвідування Therme Bucuresti 20 EUR 20 EUR
Місця у перших рядах автобуса (1-16 місце) 10 EUR 10 EUR
Додаткове місце поруч у автобусі 50 EUR 50 EUR

 

Включено
- Проїзд автобусом єврокласу
- Проживання в готелях / віллах / апартаментах 2-3 *
- Сніданки
- Медичне страхування від нещасного випадку для туристів до 60 років
- Оглядова екскурсія Бухарестом
- Оглядова екскурсія Брашовом
Не включено
– Факультативні екскурсії
– Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
– Особисті витрати
– Курортний збір у готелі (~2 - 3,5 EUR на добу з особи)
– Аренда навушників
Турфірма «Мандрівочка»  тел. 0631840804

Заказать звонок
+
Жду звонка!