Годування бізонів та відпочинок на солоному озері

Під груповий запит

ПІД ГРУПОВИЙ ЗАПИТ

Годування бізонів та відпочинок на солоному озері.

Ви коли небудь кормили бізонів? Ні? То ви багато втратили.. але все виправимо. І не треба далеко їхати:  одна година і ми на місці. Невеличка прогулянка по заповіднику і ми біля вольєру з велетнями! Вони неймовірні, ці американські бізони! Особливо двоє новонароджених  бізончинят))) .. Як вони живуть, як вирощують потомство і багато іншого ви дізнаєтеся з цікавої розповіді.  Цей тур мені дуже подобається! В ньому поєднується естетичне задоволення, гордість за наш чудовий край, дуже цікава історична розповідь, купання в жару з лікувальним єфектом, а восени активний відпочинок біля озера. Так би мовити – 5 в одному!

 

07:00 – виїзд із Миколаєва.

08:00 – 10:00 Єланецький степ … Хто хоч раз побував тут, не може забути барвистого цвітіння степового різнотрав’я , хвилюючу  ковилу,  рідкісні рослини та унікальне чисте повітря.

Починаючи з ранньої весни і до пізньої осені степ кілька разів змінює свої кольори

На початку літа степ розквітає синіми барвами. Но, в найбільшій мірі  притягує увагу ковила волосиста, в народі її називають тирсою. Немов море серед квітучого степу розвивається. Ти маєш це побачити і зберегти в душі назавжди.

11:00 – Прибуття до озера. Чим воно нас приваблює?  Вода в озері дуже солона і пірнати влітку за блакитною глиною, що знаходиться на дні, досить важко – вода виштовхує. Солоність озера пояснюється тим, що тут проходив північний кордон стародавнього моря. Щодо блакитної глини, то вона лікує шкірні захворювання, хвороби суглобів та кісток і дуже корисна для шкіри. За цим і їздять на це озеро із сусідніх областей. Саме озеро велике. По берегах прикрашено невисоким очеретом, але на правому березі зроблено зручний підхід до води зі сходами та бетонною плитою у воді для більш комфортних водних процедур. Купаємося, загараємо, намазуемся голубою глиною . Чим не спа процедури? А якщо буде дуже спекотно, на березі є приємна посадка, яка приховає вас  від сонця у тіні молодих дерев. А восени насолоджуємося красою природи і проводимо активні ігри на березі озера.

16:00 — 17:00 — Додому вирушаємо щасливі, здорові і красиві.

Вартість туру 500грн.

Додатково оплачується вхідний квиток в заповідник 100 грн.

Рекомендовано: Довгі брюки, зручна обув, панамка, сонцезахістний крем, вода, старі купальники, взуття для купання в озері влітку, ковдру для відпочинку біля озера, бутерброди.Для бронювання заповніть гугл форму:
https://forms.gle/Sx4fZNn2DSks4q2t7

Турфірма «Мандрівочка»
тел.  380932244939 , 0990408454 Олена
Турфірма залишає за собою право вносити зміни в порядок проведення екскурсій

Заказать звонок
+
Жду звонка!