«Туди, де живе Санта» зі львова

03.12, 10.12, 21.12, 24.12, 28.12, 30.12.2.23

«Туди, де живе Санта»
Польща, Латвія, Фінляндія, Естонія, Литва
Виїзд з: Львів
8 днівНічні переїзди: без нічних переїздів

ДАТИ ВИЇЗДІВ ТА ЦІНИ 

Грудень 2023  Січень 2024 
03 — € 557 07 — € 547 
10 — € 557 14 — € 542 
21 — € 587 21 — € 542
24 — € 577 28 — € 522
28 — € 597  
30 — € 577  

День 1-й

06:00 — збір групи на залізничному вокзалі м. Львів (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал).
06:30 — виїзд групи зі Львова.
Проходження кордону.
Переїзд в Люблін.
При швидкому перетині кордону факультативно пропонуємо оглядову екскурсію по м. Люблін (15€) — місто, яке називають столицею східної Польщі. Люблін це місто натхнення, де усвідомлення історії надихає на майбутнє. Багата, семивікова історія Любліна, а також його розташування у багатокультурному середовищі зумовлюють його особливі якості. Це чарівне місце привертає до себе увагу унікальним кліматом, пишною архітектурою, незліченними пам’ятниками історії. Старовинні Краківські ворота,  Костел братів Домініканців, стара Ратуша, Люблінський музей – весь історичний центр міста для вас. Чи не бажаєте трохи  насолодитьсь містом?

Переїзд та поселення в готель.
Ночівля.

 День 2-й

Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд в Ригу.
Пішохідна екскурсія Ригою (у вартості туру) — столицею Латвії. Яка ти Прибалтика? – Затишна, некваплива, привітна «леді», що пам’ятає багато на своєму віку. Рига – це місто де живуть творчі люди. Місто помпезного стилю Юген. Місто – безлічі сучасних кафе та старовинних ресторацій. Місто сповнене легенд, казок та місць з відомих кінофільмів.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Рекомендуємо відвідати екскурсію: «Рига — столиця югендстилю» (10€). Архітектура югендстилю — одне з надбань Риги, яке включено до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Настільки великої кількості розкішних будинків в стилі модерн не зустрічається більше ніде в світі. У супроводі гіда Ви пройдете по відомій вулиці Алберта, де архітектура югендстилю постає у всій своїй красі.  Будинки в  прикрашені різними символами і міфологічними образами, і у кожного є своя історія. Грізні леви і чоловічі маски з розкритими ротами, спокійні жіночі лики, містичні сфінкси, вишукані квіти, птахи і тварини — в цьому достатку образів легко розгубитися. Ми розкриємо Вам значення символів, а також розкажуть багато міфів і легенд, які оточують будівлі югендстилю в Ризі.
«Прогулянка на кораблику по каналах Риги» (25€). Рекомендуємо  годинну екскурсію на маленькому затишному старовинному кораблику! Причал знаходиться на Бастіонній гірці, кораблики всі різні, але всі незвичайні. За годину Ви побачите з води багато пам’яток Риги — Оперний театр, пройдете під ринком, вийдете в Даугаву, побачите панораму старого міста, пасажирський порт, яхтовий порт, Ризький замок, Бастіонну гірку. Дуже красиві фонтани, що б’ють прямо з каналу. Задоволення і море позитиву обіцяємо! 

Переїзд та поселення в готель.
Ночівля.

 День 3-й

Ранній сніданок (ланч бокс).
Виселення з готелю.
07:30 — посадка на паром і відправлення в Гельсінкі. Під час перебування на поромі працюватимуть магазини TAX FREE і зони відпочинку з панорамним видом на море.
Прибуття в Гельсінкі.
Оглядова автобусна екскурсія «Гельсінкі – перша зустріч» (у вартості туру). Ви побачите головні визначні пам’ятки Гельсінкі:  Торгову і Сенатську площі, пам’ятник Сібеліусу, церква в скелі, Кафедральний і Успенський собори і Палац музики, почуєте цікаві факти з історії міста і відчуєте самобутню атмосферу фінської столиці. Ми допоможемо розібратися в особливостях місцевого життя, покажемо відмінні оглядові майданчики в несподіваних місцях і поділимось  безліччю корисних порад.

У вільний час факультативно пропонуємо:
Острів Свеаборг (дорослі — 38€, діти до 12 років — 30€). Острів знаходиться поруч гавані міста Гельсінкі. Чудова північна природа острова вдало поєднується з фортецею Суоменлінна, яка збудована більш як 250 років для захисту міста від завойовників.

або 


Науковий музей  «Еврика» (15€ трансфер + вхідний квиток; дор. — 22€ / діти до 16 років — 15€) — це не просто музей, це цілий науково-розважальний комплекс, розташований в передмісті Гельсінкі. Щорічно його відвідують сотні тисяч туристів. Це занурення в хвилюючий науковий світ. Тут представлені кілька сотень експонатів з області хімії, фізики, астрономії, біології і так далі. Всі виставки інтерактивні — відвідувачі можуть взяти участь у виготовленні паперу, провести хімічні досліди, вирішити математичні головоломки.

Переїзд в готель, регіон м. Оулу. Пізнє поселення
Ночівля. 

 День 4-й

Сніданок.
Рекомендуємо трансфер в регіон Рануа (30€/25€).
Тут Ви можете відвідати «Зоопарк Рануа» (вх. квиток дорослий — 23€, дитина до 16 років — 19€). У зоопарку Рануа серед північного лісу ви побачите білого ведмедя і 50 інших видів арктичних тварин. Зоопарк працює цілий рік, а звірі тут мешкають в умовах, максимально наближених до їх природному середовищі існування. Ranua Zoo більше схожий на парк дикої природи, орієнтований на північних мешканців. 
Просимо звернути увагу! Всіх бажаючих відвідати екскурсії — катання на собачих і оленячих упряжках, замовлення обов’язково до початку туру!
Катання на собачих упряжках  (3 км./ 15 хв.: 40€ — дорослі, 25€ — діти до 12 років) — зустріч з чудовими лайками залишиться у Вашій памяті назавжди..  Уявіть поїздку по тихій, покритій снігом природі на упряжці, яку тягнуть їздові собаки, вірні друзі жителів Східної Фінляндії і Лапландії. Тягти упряжку по глибокому снігу нескладно: собаки можуть вибрати відповідну швидкість, щоб пройти по щільному снігу. Організатори сафарі забезпечать Вас теплими костюмами і взуттям і навіть навчать вас управляти собачою упряжкою. Ви станете друзями на все життя — ви і приголомшливі фінські лайки!
«Катання на оленячих упряжках» (малий круг, 300 м.: дор. — 18€/діти — 13€)
Лапландія — справжня оленяча країна. Поки ви тут, не забувайте озиратися по сторонах — стадо північних оленів можна побачити, котячись на снігоходах по тундрі, або навіть просто виглянувши з вікна автобуса або автомобіля. А ось якщо ви хочете не тільки подивитися на цих тварин, а ще й з вітерцем прокататись на оленячій упряжці, варто відправитися в одне з спеціально призначених для цього місць..

Пропонуємо мотосафарі (дор. — 85€ / діти до 13.99 років — 60€) — Нескінченні зимові простори, захоплюючі природні пейзажі та відчуття холодного повітря… Відчуй незабутню емоцію під час катання на мотосанях у прекрасній Лапландії! (* — для снігоходів потрібні діючі водійські права)

Повернення в готель.
Ночівля.

 День 5-й

Сніданок.
Вільний час.
 

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Рекомендуємо екскурсію: «В гості до Санти» (трансфер у Селище Санта Клауса та Санта Парк 40€/30€). Тривалість екскурсії 5-6 годин. Всесвітньо відомо, що Санта Клаус (або, як його називають фіни, Йоулупуккі) живе в Фінляндії. Доказом цього є сотні листів, які щодня приходять на Головну пошту Санти — Північне Полярне коло. Насправді, адресою отримувача може бути: Санта Клаусу, Фінляндія. Правильна ж адреса – Санта Клаусу, 96930, Північне Полярне коло.
Справжній будинок Санти – це містечко, що розташоване в Корватунтурі, оповите чарівною казкою. Дороги туди запорошені снігом, так що дістатися не дуже легко. Щодня Санта Клаус працює в офісі, але ніхто поки що не зміг здогадатися, як він туди добирається? Взагалі, у нього є багато різних секретів. Пройшовши через казковий коридор його володінь, вам привідкриється їх незначна частина. Кожного дня гості відвідують майстерню Санти і так продовжується вже десятиліттями. Магічні координати Північного Полярного кола – 66°33’07”.  Не випадково, що Санта Клаус поселився на Полярному колі. Виявляється, якби він розташувався південніше, то ельфам не вистачило б снігу. Взагалі, влітку, окрім Санта Клауса, ельфи та різдвяна відьма не лягають спати допізна, адже сонце за Полярним колом світить всю ніч.
В майстерні Санти знайдеться багато різних магазинів, де можна придбати сувеніри на пам’ять. На вітальних листівках, надісланих з Полярного кола, стоїть особлива печатка, а фотографія, отримана після зустрічі із Санта Клаусом, стане для Вас пам’ятним подарунком.
Наша екскурсія до Санта Клауса занурить Вас у справжню казку!
Санта Парк (вх. квиток: 34€ — дорослі / 25€ — діти до 12 років) — на північному полюсі знаходиться житло Санта Клауса. В нього можна зайти через похмурий коридор, через який ви потрапляєте до неймовірного світу вражень! Всі діти та дорослі чекають зустрічі з Санта Клаусом в його домі. Житло наповнене гномами та різдвяною атмосферою. В пекарні, де печуть різдвяне печиво з прянощами за старовинним рецептом, гості можуть спробувати свої сили в їх прикрашенні під керівництвом працьовитих гномів, і отримати диплом про закінчення школи гномів. Разом з гномами діти своїми руками зроблять гарні різдвяні прикраси, а на пошті Санта Клауса можна купити листівки, які Вам сподобалися, і розіслати їх по всьому світу. Написані Вами заповітні бажання можна опустити в Барабан бажань.
SnowLand (15€ трансфер + вх. квиток) – Запрошуємо поринути у світ крижаної Королеви. Ви побуваєте в льодовому комплексі де побачите не тільки крижані скульптури, а й цілий готель з криги. Зможете перекусити за крижаним столом, або випити коктейль з крижаного кубку. Вас запрошує стилізований комплекс крижаного мистецтва Snowland (екскурсія можлива при відвідуванні факультативу «В гості до Санти»).

Ночівля.

 День 6-й

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до м. Гельсінки
По дорозі факультативно пропонуємо оглядову екскурсію у м Турку (15€). Ти проведеш незабутній день у древньому місті Фінляндії, де стіни міста ще дотримуються пам’яті XIII століття. Тут життя гармонійно співіснує з природою, кожен куточок землі насичений спадщиною працьовитих людей і вікінгською культурою. Турку — це одне з найгарніших і найстаріших міст Фінляндії, культурний, релігійний та науковий центр, колишня столиця, що приховує в собі пам’ятки різних історичних епох і традицій. Тут ти зможеш відвідати одну з найбільших кафедральних соборів — Туоміокіркко, з його славнозвісним «дзвоном Різдва», а також насолодитися музеєм композитора Сібеліуса, де представлені музичні інструменти зі всього світу. Ринкова площа Каупаторі, старовинний замок, колишній будинок-аптека купця Квенселя і атмосферні кафе та ресторани з гостинними господарями — це все, що тобі потрібно для чарівного дня у Турку.
Збір групи.
Посадка на пором.
Відправлення до Таллінну.
Поселення в готель. Ночівля

 День 7-й

Сніданок 
Виселення з готелю
Пішохідна екскурсія по місту Таллінн: огляд Ратуші, собору Олександра Невського, вежа «Товста Маргарита», прогулянку по незвичайних вуличках Коротка і Довга Нога, відвідування знаменитих оглядових майданчиків і багато іншого.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Рекомендуємо автобусно-пішохідну екскурсію «Палац для Попелюшки. Парк Кадріорг» (18€) — Ви познайомитеся з однією з найвідоміших визначних пам’яток Таллінна — палацово-парковим ансамблем Кадріорг. Це місце було названо на честь дружини Петра I, Катерини, а сам палац цікавий тим, на відміну від багатьох інших побудованих імператором резиденцій, зберіг первісний вигляд, втілений архітекторами за його задумом. Ми розкажемо  Вам безліч цікавих фактів про будівництво та благоустрій парку, а родзинкою екскурсії стане історія про Попелюшку і її палаці в Ревелі. 
Легенди і таємниці Старого міста — для дітей і дорослих (15€ + вх. квитки оплачуються додатково) — історія, фольклор і національні особливості Естонії на атмосферній містичній прогулянці. Ми заглянемо в одну з найстаріших діючих з 1422 року аптек (якщо це буде не вихідний у аптеки), помилуєтеся на сушених черв’ячків, жаб, їжачків і багатьох інших, хто служив ліками в Середні віки. Гід розповість, як було засновано місто, чому він ніколи не буде добудований, про те, як з’явився марципан. Обов’язково заглянете на вуличку, де знаходиться будинок, в якому чорт весілля справляв, побачимо будинок, де жив кат. Розкажуть, де, за переказами, виконуються бажання. Ви дізнаєтеся, як дивно і жорстоко карали жінок за зраду згідно Любекському праву в ті красиві часи лицарів. Для вас відкриються таємниці середньовічних веж, і ви дізнаєтеся, чому місто Таллінн називають кульгавим. Крім того, Вам обов’язково розкажуть історію Естонії, про традиції країни, про життя і менталітет естонців. В результаті цієї екскурсії ви заглянете в закутки і таємні дворики Таллінна, проникніть їх містичною атмосферою, відкриєте історію і фольклор Естонії, дізнаєтеся національні особливості країни.
А також, для кожного з Вас, подарунок – дегустація лікеру Старий Таллінн — Vana Tallinn.Солодкий і міцний естонський лікер завоював загальну популярність, починаючи з 60-х років 20 століття і до сих пір залишається одним із символів Естонії. Ви дізнаєтеся, як з’явився цей напій і що робить його таким популярним.

Збір групи. Переїзд в транзитний готель.
Ночівля.

 День 8-й

Сніданок.
Звільнення номерів.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Пішохідна екскурсія по Старому місту Вільнюса (15€).
Екскурсія розпочнеться з Кафедральної площі, включає огляд одного з найстаріших університетів Східної Європи, Кафедрального Собору, пам’ятник князю Гедімінас, Ратушну площу. Побачите унікальний готичний ансамбль — костел Св. Анни і бернардинців, пройдете по древніх провулках міста, погуляєте єврейським кварталом, побачите найдавнішу П’ятницьку церкву, в якій Петро I хрестив прадіда А.С. Пушкіна. Пройдете до Святих Воротах — єдиних збереженим воротах кріпосної стіни, яка захищала Вільнюс в XVI столітті. У кам’яної надбрамної каплиці зберігатися ікона Св. Діви Марії, шанованої у всьому християнському світі.
«Тракайський замок: Литовська Казка» (15€ + 8€/4€ вх. квиток). Іменований «озерним містом»Тракай — історична столиця Литви. Тут вартий гордості не тільки міста, а й усієї Литви — єдиний замок Східної Європи, побудований на острові, Тракайській замок є найбільш відвідуваним, мальовничим і цікавим місцем у місті, це найвідоміша пам’ятка Литви.

Повернення в Україну.
Перетин польсько-українського кордону.
Нічне повернення на з/д вокзал м. Львів. 

Вартість туру включає:
Супровід керівником групи
Проживання по маршруту: готель 3*
Харчування — сніданки
Екскурсії згідно програми туру
Страхування 
 Додатково оплачується:
Депозит — 45€ (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
Депозит є обов’язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
Проїзд в громадському транспорті
Факультативні екскурсії
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
Обов’язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій — 2€/день (оплачується в автобусі керівнику групи)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт.  


Мандрівочка / +380631840804

Заказать звонок
+
Жду звонка!