Таємниці театрального закулісся

під запит

 

 

дата туру під запит

07:30 — виїзд із Миколаєва.

11:00 — Оглядова екскурсія оперним театром.

Для всіх, хто має бажання поринути в незвичайну, загадкову атмосферу театру, пройтися його розкішними залами і коридорами, познайомитися з історією театру, побачити  його пишність, зазирнути  за лаштунки, зробити граційні фото в його інтер’єрах.  Ви дізнаєтеся, яким чином на високу сцену підіймали Монсеррат Кабальє, як влаштована балетна підлога (єдина в Україні) та вентиляція залу, як чистять величезну люстру у залі. Побуваєте за лаштунками сцени, під сценою, в оркестровій ямі, у сховищі декорацій, а якщо пощастить, то і в гримерці!  Усі таємниці театру, особливості театрального життя відкриються перед вами!

Також відвідаєте знаменитий музей оперного театру.

Ця повна екскурсія триває дві години.  Можливо пройти скорочену дешевшу екскурсію: тільки фойє, музей та мармурові сходи за 1 годину але багато таємниць так і залишаться невідомими..

Далі в нас буде вільний час для прогулянки по чудовому місту і прибережній зоні. Тільки спочатку я запрошую вас піднятися на музичному ліфті в чудовий ресторан, щоб помилуватися з висоти на море, сквери, величні будови сонячного міста, насолоджуючись смачним обідом або ароматною кавою..

18:00 – виїзд до дому

Вартість туру :  650 грн

У вартість входить: проїзд та супровід.

Додатково оплачується: екскурсія театром 2 години – 300 грн дорослий, 150 діти  з 7-14 років, 1 година – 150 грн дорослий, 75 діти.

По всім питанням, будь ласка, звертайтеся за телефонами:
0631840804 Наталья;
0990408454, 0932244939 Олена

Турагентство залишає за собою право вносити зміни в розклад проведення екскурсій.

Заказать звонок
+
Жду звонка!