Одесса театральная

17.10.2021

08:45 – Збір групи на Пушкінському кільці.

09:00 — Виїзд. Шляхова екскурсія.

11:30 – Двогодинна оглядова екскурсія по місту. За цей час Ви побуваєте у всіх найзнаменитіших місцях міста, які Ви бачили на фото і в фільмах про Одесу, і зможете там сфотографуватися. Для Вас відкриють свої таємниці Приморського бульвару, (а може він зовсім не «Приморський» називається?). Прогуляєтеся по вулиці Дерибасівській, Соборній, цікавими Катерининською і Думською площами. Послухаєте неймовірні історії про людей, які залишили дивні та цікаві спогади своїм життям. Ви  побуваєте на найменшій площі міста — «Площі імені Остапа Бендера».  Обов’язково посидьте на 12-му стільці, в якому були заховані скарби мадам Пєтухової; обійміть Утьосова, захопиться будівлею готелю «Нова Московська» …

13: 30- 17:45 — Вільний час. Ви можете самостійно відвідати будь-який музей, дельфінарій, пообідати в кафе, прогулятися в акваторію порту, відпочити у парку… Наш екскурсовод із задоволенням дасть поради за вашим смаком)

18:30 — Відвідування Одеського оперного театру. Перегляд чудового спектаклю «Спляча красуня». Це найпопулярніший балет класичної спадщини. Його театральна доля – це яскрава ілюстрація всіх істотних естетичних і художніх змін, яких зазнав балетний театр XX століття. Шедевр Чайковського привертав увагу багатьох хореографів світу. У вас є можливість насолодитися талантом генія.

По закінченню —  виїзд додому.

Вартість — 350 грн / люд.

У вартість входить: проїзд, шляхова екскурсія, супровід, групова страховка

Додатково оплачуються: за екскурсію по місту — 50 грн / люд, вхідний квиток на спектакль  — від 50 до 650 грн / люд.


Турагентство залишає за собою право вносити зміни в розклад проведення екскурсій
.

Заказать звонок
+
Жду звонка!