ОДЕСА ТЕАТРАЛЬНА і не тільки…

Під груповий запит

08:00 – Збір групи на Пушкінському кільці (Приклад програми)

11:00 – Оглядова екскурсія по місту чи будь яка інша тематична (кримінальна, кіношна, весела Одеса, наукова і т.і) екскурсія за бажанням.

  • За цей час Ви побуваєте у всіх найзнаменитіших місцях міста, які Ви бачили на фото і в фільмах про Одесу. Для Вас відкриють свої таємниці Приморський бульвар, (а може він зовсім не «Приморський» називається? І де знаходилося місто Істріанон?).
  • Побачите  красу Пасажу та його потайну вуличку. Дізнаєтесь, де стоїть паротяг та чому в Одесі поставили пам’ятник апельсину. Познайомитеся із старими куточками Одеси (музей під відкритим небом), а також із справжніми палацами з дивною архітектурою.
  • Прогуляєтеся по вулиці Дерибасівській, Соборній, цікавими Катерининською і Думською площами. Послухаєте неймовірні історії про людей, які залишили дивні та цікаві спогади своїм життям.
  • Ви  побуваєте на найменшій площі міста — «Площі імені Остапа Бендера».  Обов’язково посидьте на 12-му стільці, в якому були заховані скарби мадам Пєтухової; обійміть Утьосова і зробіть незабутні фото на згадку …

Далі за домовленністю комплектуємо програму за вашим побажанням. Можете відвідати будь-який музей (до речи, музей Науки вже працює), відвідати  виставу у Одеському оперному театрі, Музичної комедії, дельфінарій, Грот, катакомби, пообідати в кафе, або прогулятися в акваторію порту, відпочити у парку…  Ми із  із задоволенням дамо поради за вашим смаком)

По закінченню —  виїзд додому.

Вартість — від 650 грн / люд.  

У вартість входить: проїзд, супровід, групова страховка

Додатково оплачуються: за екскурсію по місту —  від 100 грн / люд, вхідний квиток на спектакль  — від 100 до 600 грн / люд.

 

По всім питанням, будь ласка, звертайтеся за телефонами:
0631840804 Наталія;
0990408454, 0932244939 Олена

Або заповнюйте гугл форму:
https://forms.gle/ThfdcdAtibM3MaBQ9

Турагентство залишає за собою право вносити зміни в розклад проведення екскурсій.

Заказать звонок
+
Жду звонка!