Нова Одеса та її дива!

Почуємо про таємниці  Новоодеського  кургану, побачимо катакомби  , і як  птахи влаштували гуртожиток у скелі

Далі, зручно розташувавшись на лісовій галявині на березі річки, побачимо неймовірно цікаві старовинні обряди і звичаї нашої Миколаївщини, познайомимося з елементами національного традиційного весільного вбрання, візьмемо участь у зборі приданого для наповнення «скрині нареченої». Почуємо старовинні обрядові пісні, навчимося основних рухів весільного танцю. Візьмемо участь у приготуванні «сніданку для свекрухи» за стародавнім рецептом та дружньо все з’їмо під чарочку міцного і мелодійний спів народних пісень. Приймемо участь у чудових майстер класах по розпису пряників, національних танців, традиційному зав’язуванню хустки.
І , увага… в нас буде час для фотографування в національному  вбранні, купівлі сувенірів, прогулянки у сосновому лісі, відпочинку на березі річки.  
Словом — дивуватися доведеться багато.

08:00 – Виїзд з міста Миколаїв.
18:00 – Виїзд у рідне місто.

Вартість всієї програми !

У вартість входить: Транспортні послуги, послуги екскурсовода, вся фольклорна програма, обід, майстер класи, фото у національних костюмах, екологічний збір.

У вартість не входить: особисті витрати, сувенірна продукція.

Рекомендуємо: зручний одяг, кросівки, зерна для пташок, вологі серветки, питну воду, ковдру для відпочинку на галявині чи на березі річки і чудовий настрій.

По всім питанням будь ласка звертайтеся по телефонам:

 0631840804 Наталья;   0990408454, 0932244939 Олена

ДЛЯ БРОНЮВАННЯ ЗАПОВНІТЬ ГУГЛ ФОРМУ:
https://forms.gle/9TapySe6PWzZgb6B8

Турагентство залишає за собою право вносити зміни в розклад проведення екскурсій.

Заказать звонок
+
Жду звонка!