СПА в КУЯЛЬНИКУ!

СПА в КУЯЛЬНику
09.03; 23.03; 13.04; 27.04.24

Одеса захоплива і приваблива в будь-яку пору року. Не знайдеться, мабуть, миколаївця, який не бував в Одесі і не бачив її «під різним соусом»: кримінальна, театральна, єврейська, грецька…

Сьогодні у нас про Одесу лікувальну, яскраву та смачну))

08:00 — Виїзд із Миколаєва . Збір на основних зупинках по маршруту виїзду на Одесу. 

10:30 — Прибуття до Одеси в санаторій Куяльник.  «Куяльник» — один із перших у світі санаторіїв, де почали застосовувати грязелікування. І влітку 2023 року він успішно відсвяткував 190-річчя від дня заснування… Приємна екскурсія територією санаторію.  На вас чекає багата історія Жевахової гори і лиману Куяльник та причини створення санаторію, дізнаєтеся, які великі особистості «доклали» до цього руку, створили архітектурні пам’ятники, бювет з мінеральною водою «Куяльник» (обов’язкова дегустація лікувальної водички), організували лікування для людей. Дізнаємося як зараз працює санаторій?  Ми насолодимося в теплому басейні з корисною для здоров’я ропою з лиману «Куяльник», приймемо мінеральний душ …

12:00 — Відвідування басейну та мінерального душу.  Пам’ятаю, як ми їздили до гейзеру в херсонскій області і «парували» там. Відчуття дуже схожі. Температура рапи від 38 до 40 градусів. Лікувальні властивості унікальни.

На даний момент санаторій спеціалізується на лікуванні:

  • Хвороб і травм опорно-рухового апарату;
  • Дерматології;
  • Захворювань органів дихання;
  • Захворювань нервової системи;
  • Хвороб кровоносної системи;
  • Суглобових захворювань;
  • Дитячих хвороб;
  • Захворювань чоловічої та жіночої сечостатевої системи.

Ми знайомимося з відчуттям у теплому мінеральному душі. Відпочиваємо біля басейну.

14:30 — Переїзд у центр міста Одеса.

Смачне відвідування ресторану справжньої кримсько-татарської кухні, де хрусткі різноманітні Чебуреки, Янтик, Юфак Аш, Шашлик, Сарма, Долма, Кашкавал, Пінерлі та багато інших смаколиків. Тако можно замовити каву, яку готують в турці на піску трьох видів: Чорна, Кава з молоком і Кава на зеленому чаї з красивою подачею.  Ви куштували коли-небудь каву на зеленому чаї? Незвичайний смак і аромат не залишить вас байдужими. Якщо ви більш полюбляєте грузинську кухню, то можна пообідати в «Хінкальні». Цій заклад також полюбляють мешканці та гості Одеси. Мені дуже подобається те, що кожен може вибрати для себе за смаком і вподобанням.

Після смачного обіду — вільний час для прогулянки Одесою. Хочу наголосити, що в Міському саду з 16ї починає працювати парк ілюмінації. Різноманітні фігури, дерева, атракції підсвічують дивним чином і  ось тобі велика кількість для чудових незвичайних фото вже є. Обалденні фото виходять!

18:00 — Виїзд додому в славне місто — герой Миколаїв).

Вартість туру — 700 грн./ос.

У вартість входить: Проїзд, супровід, мед. страховка. 

Додатково оплачується: екскурсія в санаторії «Куяльник» — 50 грн, вхідний у басейн — 170 грн/дор, 150 грн/діти з 7 до 16 років, діти до 7 років не допускаються,  відвідування Парку ілюмінацій — 100 грн/дит, 200 грн/дор., обід, особисті витрати.

Мандрівочка / +380932244939
Або заповнюй гугл форму. Натискай і переходь :
ТФ Мандрівочка

Заказать звонок
+
Жду звонка!