Краса Поділля 3 днІ Кам’янець — подільський, хотин, чернівці, маліївці

Виїзд з Миколаєва

13.06;   17.07.2024

 
Хмельницький –Кам’янець-Подільський — Бакота — Хотин  — Чернівці – Маліївці – Хмельницький

Чарівна Бакота, Хотинська фортеця, казкові Чернівці, Кам’янець Подільський, велична фортеця, Палац Орлових у Маліївцях, містичний водоспад, чудова природа, теплі вечірні «посиденьки» в дружній компанії!  Красу в очі, любов у душу!

3 дні / 2 ночі

Зустріч на залізничному вокзалі м. Миколаїв  о  15:30.
Виїзд з Миколаєва до Хмельницького о 16:00 потягом Херсон – Львів у вагонах вибраної категорії. 
Прибуття до Хмельницького о 06:02.

1 день

06:30 – Виїзд м/автобусом на програму.

08:30 – Прибуття до Кам’янець – Подільського. Зустріч с гідом.  Виїзд до Бакоти.  Бакотська затока входить до складу Національного природного парку “Подільські Товтри”, який входить до списку Семи природних чудес України. Красиві пейзажі, загадкова історія старовинного монастиря не залишить байдужих..

13:00 – Хотинська крепость. Хотинська фортеця — чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України, одна з найзначніших пам’яток архітектури Буковини. Побудована в XIII ст. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень.

17:00 – Повернення до Кам’янець – Подільського, Поселення у готель в історичному центрі міста. Вільний час. Ночівля.

2й день

08:00 – Сніданок.

09:00 — Виїзд до Чернівців. 

11:00 — Оглядова екскурсія старим містом Чернівці. Прогулюючись Чернівцями, ви зможете оглянути п’ять площ, прогулятися європейськими вуличками О. Кобилянської, Вірменської, І. Франка, М. Емінеску, які зберегли ансамблеву забудову. Познайомитися з чудовими пам’ятками — міською ратушею, Католицьким костелом, Кафедральним собором, Вірменською та П’яною церквами, Німецьким, Румунським, Єврейським та Українським Народними домами, обласним драматичним театром, університетом та ін.  Виходить дуже яскрава екскурсія величним містом!

12:30 – Час на обід.

13:30  — Відвідування унікальної пам’ятки архітектури, відзначеної Юнеско, колишньої резиденції митрополитів, нині Національний університет ім. Федьковича.

Вільний час на самостійну прогулянку містом.

17:00 – Виїзд до Кам’янця. Повернення в готель. Вільний час. Ночівля.

3й день

08:30 – Сніданок. Звільнення номерів.

09:30 – Пішохідна оглядова екскурсія Старим містом. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова та Києва, за кількістю історичних пам’яток. Ви почуєте цікаву розповідь про середньовічну фортецю з вежами — основну пам’ятку Поділля, Францисканський костел, Католицький собор Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, міську ратушу — оплот середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, на подвір’ї якої тепер знаходиться музей старожитностей, Хрестовоздвиженську церкву — єдиний приклад дерев’яного зодчества. Практично з будь-якої точки міста ви зможете побачити Георгіївську церкву, названу на честь Святого Георгія — покровителя Кам’янця-Подільського. Відвідуємо Кафедральний костел і Стару фортецю.

Купуємо на згадку сувеніри. Час для обіду.

14:00 – Виїзд до Маліївців.. Тут чудово збереглися кілька місць, які є джерелом  унікальної атмосфери та енергетики. Палац Орловських називають наймальовничішим куточком Поділля. Він розташований на скелястому березі річки Ушка, на території однойменного парку. Увагу мандрівників привертає рукотворний водоспад химерної форми з таємничими гротами. Загалом довкола палацу гарна природа, де легко знайти затишне місце для відпочинку.

Виїзд до Хмельницького.

19:00 – Прибуття до Хмельницького. Час для відвідування продовольчого магазину.

20:00 – Відправлення потягом Львів – Херсон до міста-героя  МИКОЛАЇВ!

Наступного дня об 11й прибуття до рідного міста.

 

 Вартість туру :   3450 грн.

У вартість входить: транспортне обслуговування по всьому маршруту в турі, 2 ночі  в номерах покращеної категорії, сніданки, супровід гідом, оглядові екскурсії, групове туристичне страхування.

Додатково оплачується: Квитки на потяг: плацкарт від 400 грн в один бік, а купе від 730 грн.  ( Можемо допомогти придбати). Вхідні квитки до музеїв: Бакота 90 грн. дорослий, 45 дітячий;  Хотин 80 грн дор., 40 дітячий; 60 грн. дорослий, 20 грн студенти і діти; Фортеця у Кам’янець-Подільському 100 дор, 50 дітячий; Маліївці 50 дорослий, 30 дітячий, 200 з групи., власні витрати.                    

 

Додаткова інформація по тел. +380932244939 Олена
Або записуйтесь через гугл форму 

 

Заказать звонок
+
Жду звонка!