ТУР В КАРПАТИ НА 5 ДНІВ (ГОРИ, ЧАНИ, СИНЕВИР)
20-24.09, 27.09-1.10, 4-8.10, 11-15.10, 25-29.10, 1-5.11, 15-19.11, 29.11-3.12
Вдихніть Карпати на повні груди: подивіться на краєвиди, як і з вершин гір: Гимби, Високий Верх, так і з вікон Карпатського трамвайчика. Прислухайтесь до водоспадів та відвідайте озеро Синевир. Познайомтесь з місцевими мешканцями – бурими ведмедями та вовками.
Вартість туру в Карпати без харчування — 2950 грн
Вартість туру в Карпати з харчуванням — 4300 грн
1 день
- 8:45 Виїзд зі Львова (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал)
- Карпатський трамвай
- Час на обід
- Центр Вигодівської вузькоколійки
- Медівня Чорна бджола
- 20:00 (орієнтовно) Поселення в Пилипці
2 день
- Бункер Лінії Арпада
- Замок Паланок
- Термальні басейни «Жайворонок»
- Дегустація вина
- Повернення в готель
3 день
- Озеро Синевир
- Реабілітаційний центр для бурих ведмедів
- Екопарк «Долина вовків»
- Колочава
- Дегустація мінеральної води у Соймах
- Повернення в готель
4 день
- Подорож на Боржавський хребет (Гора Гимба або Високий Верх)
- Водоспад Шипіт
- Дегустація наливок
- Чани в Пилипці (за бажанням)
- Повернення в готель
5 день
- Виселення з готелю
- Еко-ферма «Мукко» (дегустація сиру)
- Екскурсія по Трускавцю
- Спа в Трускавцю
- 21:00 орієнтовне повернення у Львів (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал)
Поїздка на Карпатському трамваї

Карпатський трамвайчик – це мініпотяг, який мандрує по вузькоколійній залізниці. Її ширина складає всього лиш 70 см.
Трамвайчик має кілька вагончиків та відкриту платформу.
Сама ж Вигодівська вузькоколійка працює по-новому з 2000 року. Сьогодні карпатський трамвайчик возить лісорубів на роботу та показує туристам принади краю.
Центр Вигодівської вузькоколійки

Центр спадщини Вигодської вузькоколійки – це навдивовижу красива будівля і дуже цікавий музей. У його стінах можна почути геть усе про екосистему Українських Карпат.
А також поринути у світ деревообробної промисловості. А ще тут у цікавій формі розповідають про появу та розвиток найстарішої вузькоколійної залізниці України.
І знайомлять відвідувачів з місцевими промислами та ремеслами. Проте найцікавіше – це експонати та спосіб подачі інформації. Такого музею ви не побачите більше ніде в Україні!
Медівня Чорна бджола
У цьому закладі можна дізнатися усе, що лишень можна почути про бджіл, мед та способи приготування наливок із медом.
А ще у Медоварні Чорна бджола можна взяти участь у дегустації. Аби переконатися, що питний мед – це щось дуже особливе і смачне.
Особливо допитливі відвідувачі також зможуть взяти участь у медоварінні та поставити будь-які запитання знавцям бджільництва.
Бункер Лінії Арпада (с.Велика Грабівниця)

Бункер Лінії Арпада розташований у селі Велика Грабівниця. Це одна із найкраще збережених пам’яток часів Другої Світової Війни.
За даними істориків довжина бункера колись сягала 1,5 кілометра. Сьогодні побачити можна не більше 800 метрів. Сьогодні у стінах бункера – експозиція.
Також тут можна скуштувати справжнього закарпатського вина.
Замок Паланок

Один із найвеличніших та найбільш дивовижних замків в Україні. Замок Паланок, або Мукачівський замок – унікальний свідок середньовічного фортифікаційного будівництва.
Сьогодні у його стінах діє історичний музей. А ще, як і у кожній фортеці, тут є не одне загадкове місце (як от колодязь із чортом на дні) та витають чимало містичних легенд.
Цілющі води термального басейну «Жайворонок»

Оздоровчий комплекс «Жайворонок» розташований у містечку Берегово. Це місце, де з-під землі б’ють термальні води.
У їх складі вдосталь калію, магнію, кальцію, фтору, йоду. Цілющі властивості термальних вод дозволяють укріпити організм та допомогти в лікуванні багатьох захворювань.
Окрім того, в оздоровчому комплексі гарно розвинена інфраструктура для повноцінного відпочинку в Карпатах. Це і харчування, і розваги.
Дегустація вина

Скуштувати справжнє ароматне та п’янке вино можна тільки з рук професіоналів своєї справи. У Закарпатті саме професіонали організовують дегустації.
Тут у красивому колоритному приміщенні можна спробувати кращі сорти натурального виноградного вина. Всього їх близько десятка.
Озеро Синевир

Під час туру в Карпати на 5 днів є чудова нагода відвідати озеро Синевир. Синевир добре відоме тим, що є найглибшим та найбільшим високогірним озером нашої держави. Проте це далеко не все, що можна розповісти про цю місцевість.
Ба більше, говорити й побачити на власні очі – зовсім різні речі. Враженні від красивого і дуже спокійного озера посеред смерек завжди незабутні.
Озеро, глибина якого іноді є більшою, аніж глибина Азовського моря, манить легендами та природною унікальністю. Побувавши тут один раз, неодмінно хочеться повертатися знову і знову.
Реабілітаційний центр бурих ведмедів

Реабілітаційний центр бурих ведмедів простягається на 12 га, де розміщені й басейни, і барлоги. Усе зроблено так, аби тварини почували себе як на свободі.
При цьому за ними доглядають і їх люблять. Кожен ведмідь чи ведмедиця мають свої імена. У кожного за міцними плечима – своя особлива історія.
І завдяки людям, які створили цей реабілітаційний центр бурих ведмедів, усі його мешканці – бурі ведмеді – мають свою надію на майбутнє.
Екопарк «Долина вовків»
Екопарк «Долина вовків» — місце, де живуть леви, тигри, лами, верблюди, вовки, бізони.
Багато з них колись постраждали від людської жорстокості та байдужості, а тут отримали надію на порятунок.
Екопарк добре відомий серед туристів і сюди приїжджають з усіх куточків України.
Екскурсія в Колочаву. Що подивитись в Колочаві
Колочава — унікальне село на Закарпатті, яке вважається чи не найчистішим та найцікавішим у краї. На невеличкій території Колочави зібрано понад 10 унікальних музеїв.
Звідси відкриваються неповторні краєвиди. Тут живуть дуже цікаві люди, які знають десятки легенд та містичних історій.
Це село, в якому панує своя особлива атмосфера, яку ви обов’язково захочете відчути.
Музей в Колочаві: Старе село

Музей архітектури та побуту. Експонатам – понад 3 століття. У цьому музеї ви поринете в атмосферу життя місцевих мешканців впродовж останніх 300 років.
Частування в корчмі у Вольфа

*В період воєнного стану дана атракція не проводиться
Музей в Колочаві: бункер Штаєра

Дегустація мінеральної води у Соймах

У невеличкому селі Сойми є особлива принада – мінеральна вода. ЇЇ склад унікальний.
Тут багато кальцію та магнію – такої концентрації цих мінеральних солей не має більше жодна вода в Україні.
Відтак, воду у Соймах рекомендують для лікування захворювань шлунка, а також супутніх захворювань жовчного міхура та підшлункової залози.
Подорож на Боржавський хребет (Гора Гимба або Високий Верх)

Висота гори Гимба складає 1491 метр. Свою назву вона отримала через особливу форму вершини – схожу на рот, губи (на говірці місцевих – Гимба).
Піднятися на гору зовсім не складно, бо зробити це можна як пішим ходом, так і на зручному підйомнику.
В тур в Карпати на 5 днів ви зможете підкорити найвищу гору в околицях Пилипця – Високий Верх. Насправді це під силу навіть новачку.
Навіть якщо це стане певним випробуванням для вас, результат точно буде того вартий. З Високого Верху відкриваються особливі краєвиди та можна помилуватись Боржавськими полонинами.
Водоспад Шипіт

Шипіт – надзвичайно красивий і майже завжди повноводний водоспад в Українських Карпатах. Його повна висота – 14 метрів і спадає він п’ятьма ярусами.
Ба більше – вода у Шипоті ніколи не замерзає повністю, тому помилуватися красою водоспаду можна навіть взимку.
Окрім того, щороку біля Шипоту проводять колоритний фестиваль субкультур.
Дегустація наливок
Неможливо бути у турі в Карпатах на 5 днів і не спробувати на смак місцеві хмільні напої. Наливки, які готують у Пилипці й не тільки, запаморочують голову не лише своєю міцністю, але й феєричністю смаків.
Таких ароматів і букетів ви не відчуєте більше ніде. До того ж тут можна купити місцеву смакоту в подарунок друзям чи в якості сувеніра колегам. Буде смачно і незабутньо.
Чани в Пилипці

Сьогодні важко знайти туриста, який би не чув про переваги відпочинку у чанах. Карпатські чани – це оздоровлення просто неба.
Особливість купання в чанах в Пилипці, куди ми потрапимо, це те, що чани будуть наповнені особливою водою з травами.
Тільки уявіть – величезний казан на металевих балках, під яким горить вогонь. І ви – у казані просто неба посеред пахощів карпатських трав. Файно…
Екскурсія по Трускавцю та відвідування Спа-центру

Трускавець – дуже гарне місто та бальнеологічний курорт України. Тут можна побачити величну статую Христа Спасителя, висотою 9 м.
Помилуватися архітектурною красою курортної вілли «Saryusz», зведеної у 1901 році. Погуляти мальовничим мальовничий Курортним парком, що обіймає 60 га міста.
А також побувати в унікальному дендрологічний парк “Підгір’я”, який славиться своїм ландшафтним дизайном.
Окрім того, в Трускавці є дельфінарій, чимало цікавих музеїв і своя, особлива атмосфера курортного міста.
Еко-ферма «Мукко» (екскурсія та дегустація сиру)
Усі тварини харчуються лише екологічними кормами, відтак, продукцію дають теж екологічну та смачну. На фермі можна не лише поспостерігати за життям тварин та відпочити душею, але потрапити на смачнючу дегустацію.
На фермі виготовляють сири за ексклюзивними рецептами голландського сировара з 20-річним досвідом Хуга Ван де Граафа. Їх можна і скуштувати, і купити собі додому.
Екскурсія Скелями Довбуша

Численними таємницями сповнені Карпати… В цих місцях легендарний опришок Довбуш ховав своє золото, переховувався у печері зі замовленим каменем, що розсувався від чарівного слова.
Скелі Довбуша — унікальний природний комплекс, пристосований людьми під городище.
Спробуємо і ми знайти потаємні ходи, що виходять у безпечні ліси, печери укриття, навісні камені на які могли збиратися лише втаємничені герої-опришки, впродовж екскурсії в Карпатах.
У вартість туру в Карпати на 5 днів ВХОДИТЬ:
- проїзд по маршруту автобусом євро-класу;
- проживання;
- 2-х разове комплексне харчування (4 сніданки та 4 вечері) (згідно з вибраним варіантом);
- страхування;
- супровід гіда-екскурсовода.
У вартість туру в Карпати на 5 днів НЕ ВХОДИТЬ:
- додаткове харчування;
- особисті витрати;
- вхідні квитки:
-
- Карпатський трамвай: дорослі – 200 грн; діти (від 6 до 14 років) – 100 грн, діти до 6 років (без додаткового місця) – безкоштовно.
-
- Дегустація в медоварні «Чорна бджола» (меду та медових виробів): 60 грн/ос.
-
- Центр спадщини Вигодської вузькоколійки: загальний — 95 грн, студенти — 70 грн, дитячий — 55 грн.
-
- Бункер Лінії Арпада: дорослі — 100 грн, пільгові — 70 грн, діти до 14 років — 50 грн.
-
- Замок Паланок: дорослі — 100 грн, пільгові — 50 грн, діти до 14 років — 40 грн.
-
- Термальні басейни «Жайворонок»: 2 години: дорослі — 240 грн, діти — 120 грн, скриньки для передягання — 30 грн.
-
- Дегустація вин: 90 грн.
-
- Озеро Синевир: дорослий — 60 грн, пільговий — 30 грн.
-
- Центр реабілітації ведмедів: дорослий — 60 грн, пільговий — 30 грн.
-
- Екопарк з вовками: дорослий — 80 грн, діти — 50 грн.
-
- Колочава (музей Старе село і Гуцульська забава у Вольфа): 250 грн, без забави — 120 грн.
-
- Дегустація 7 наливок і закуска: 150 грн.
-
- Підйомник на гору Гимба: дорослі/пільговий/діти (до 12 років) — 180/130/безкоштовно грн. або джипінг на гору Гимба — 250 грн.
-
- Водоспад Шипіт: дорослий — 20 грн, дитячий — 10 грн.
-
- SPA-центр готелю «Женева» (за 2 години перебування): загальний — 350 грн/особа, діти від 3 до 12 р. – 175 грн/особа, діти до 6 р. — безкоштовно.
-
- Еко-ферма «Мукко»: загальний, пенсійний, студенти – 200 грн., школярі — 150 грн.
-
- Чан в Пилипці: 2 години — 1600 грн (чан на 8 осіб)
-
-
- Доплата за одномісне поселення: 1200 грн.
КАРПАТИ НА 5 ДНІВ (ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ)
-
-
Турфірма «Мандрівочка» т. 063-184-08-04
Для бронювання заповніть гугл форму:
https://forms.gle/Sx4fZNn2DSks4q2t7
Вы должны авторизоваться чтобы опубликовать комментарий.