Петропавлівський каньйон та автентичні веселощі

Усім нам давно відомі такі дива нашої Миколаївщини, як Актовський і Арбузинський каньйони.   Але мало хто бував у Петропавлівському каньйоні.    Краса і велич 50-десяти метрових скель, що потопають у зелені і відбиваються у сріблі річки, заворожує!     Гайда  вигулювати старі кросівки!!!

Ми вирушаємо сюди, щоб  знайти душевний баланс, відпочити душею, вдихнути свіже дзвінке повітря і зробити  приголомшливі  селфі. Хочеш здивувати друзів крутими фото?  Приєднуйся!

 08:00 — виїзд із Миколаєва

Відвідування Петропавлівського каньйону, Парк Січової Слави.  А тепер вирушаємо на затишну галявину, де побачимо чудове дійство : «Вбирання нареченої  під  вінець».  Побачимо, як це відбувалося у давнину, візьмемо участь у зборі приданого для наповнення «скрині нареченої».  Почуємо старовинні обрядові пісні, навчимося основних рухів весільного танцю.  Візьмемо участь у приготуванні  «сніданку для свекрухи»  за автентичним рецептом.  А потім дружно все з’їмо  під чарочку міцного і спів народних пісень. Чудові майстер класи по розпису пряників(потім забираємо з собою), національних танців, традиційному укладанні  коси у зачіску та  зав’язуванню хустки. В нас буде час для фотографування в національному  вбранні, купівлі сувенірів, прогулянки у сосновому лісі, відпочинку на березі річки.

18:00 – виїзд до дому.

Вартість всієї програми 1000 грн.

У вартість входить: Транспортні послуги, послуги екскурсовода, вся фольклорна програма, обід, майстер класи, фото у національних костюмах, екологічний збір.

У вартість не входить: особисті витрати, сувенірна продукція.

Рекомендуємо: зручний одяг, кросівки, вологі серветки, питну воду,ковдру для відпочинку на галявині чи на березі річки і чудовий настрій.

 

По всім питанням будь ласка звертайтеся по телефонам:

 0631840804 Наталья;   0990408454, 0932244939 Олена

 

ДЛЯ БРОНЮВАННЯ ЗАПОВНІТЬ ГУГЛ ФОРМУ:
https://forms.gle/rcWpD3ToXH7CHYzu7

Турфірма «Мандрівочка»  т. 093-22-44-939
Турагентство залишає за собою право вносити зміни в порядок проведення екскурсій

Заказать звонок
+
Жду звонка!