Сакура

4555

Тур в Закарпаття на цвітіння сакури

Ціна туру 800 грн

Тур в Закарпаття в період цвітіння сакури - це приємний відпочинок: купання в термальних басейнах, прогулянка серед квітучих сакур та відвідування старовинних замків. Весна у Закарпатті, як відомо, наступає значно раніше, ніж у будь якому регіоні України.

Дати туру: 14.04 - 15.04,
                    21.04 - 22.04.

  • Виїзд потягом із Одесси 13 квітня.
    Виїзд потягом з Миколаїва 20 квітня.
    Початок туру у Львові: пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал в суботу, о 8:30
  • 1 день (субота): Ужгород (колиба-музей "Деца у Нотаря", місто, замок) - Берегове (дегустація вин) - Поселення.
  • 2 день (неділя): Берегове (термальний басейн) - Мукачеве (замок Паланок) - Чинадієве (замки Шенборна і Сент-Міклоша).
    1 день

Неймовірний Ужгород

Кожну весну Ужгород стає місцем відвідування тисяч туристів, які прибувають сюди, аби помилуватися квітучими японськими вишнями. Ця дивне та вишукане дерево росте лише на Японських островах, у деяких штатах Америки та й на Закарпатті. Тому українці мають унікальний шанс прогулятися квітучими алеями вздовж берегів річки Уж та на власні очі побачити цвітіння сакури в Ужгороді.

Екскурсія в Ужгородський замок

Ця велична споруда буквально дихає історією! Перші згадки про Ужгородський замок відносяться до ІХ століття – тоді він ще був дерев’яним та служив резиденцією князя білих хорватів Лаборця. У ХІV столітті замок був перебудований – його стіни були складені з каміння, завдяки чому він перетворився у могутню фортецю.

Дегустація вин у Закарпатті

Унікальний клімат Закарпаття дозволяє вирощувати найвибагливіші сорти винограду та отримувати вино та чачу, що славиться по всьому світу. Відправившись на екскурсію Закарпаттям, Ви зможете скуштувати смачні алкогольні напої, виготовлені на місцевих виробництвах та у приватних домогосподарствах. А щоб вино та чача смакували більш приємно, до них обов’язково додають сир місцевого походження, який має свої унікальні характеристики.

2 день

Купання в термальних басейнах Берегово

Берегово – відомий та популярний курорт Закарпаття, в якому знаходяться чисельні природні та штучні джерела термальної води. Хімічний склад лікувальної води дуже схожий на воду з гейзерів Японії, Нової Зеландії та Ісландії. Під час захоплюючої мандрівки Закарпаттям Ви зможете скупатися у термальних басейнах, оздоровити своє тіло та душу, а також подарувати собі приємні відчуття від перебування у гарячих мінеральних водах

Мукачівський замок Паланок

Жодна екскурсія до Мукачеве не може обійтися без відвідування закарпатських замків, серед яких особливо привабливим вважається замок Паланок.

Колись він відігравав важливу роль у політичному та суспільному житті регіону та навіть який час був столицею Трансільванського князівства.

Зараз тут популярне серед молодят місце, де можна зіграти чудове весілля. А також сюди приїжджають чисельні туристи, щоб на власні очі побачити дивну споруду та послухати легенди, пов’язані з нею.

Романтична краса Замку Шенборна

Цвітіння сакури у Мукачеве – це не єдине, чим може здивувати Закарпаття. Для багатьох туристів фантастичний замок Шенборна стає справжнім відкриттям, тому аналогів йому немає не тільки в Україні, але й у цілому світі. Дивна архітектурна споруда з усіх боків оточена чудовим штучним парком, серед якого розташувалося невеличке, але дуже привабливе озеро.

Домашній замок "Сент-Міклош"

Поблизу замку міститься оборонний замок Сент-Міклош барона Перені (XIV ст.). Сент-Міклош - оборонна споруда дещо іншого типу, ніж ті, що зазвичай ми звикли називати замками. Після численних перебудов зараз він виглядає як невеликий двоповерховий будинок під черепичним дахом. Тільки дві вежі, низка бійниць і стіни метрової товщини свідчать про його бойове минуле.

Тур у Закарпаття навесні – це чудова можливість відпочити та отримати масу нових приємних вражень!

У вартість туру входить:

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,

- супровід гіда-екскурсовода,

- проживання.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

- харчування, проїзд до Львову,

- вхідні квитки в музеях та замках:

- Ужгородський замок: дорослий – 35 грн, студенський - 25 грн., дитячий – 15 грн.

- Дегустація вин: 80 грн з особи.

- Купання в термальному басейні: термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 120 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери - 100 грн., діти від 1

- Мукачівський замок Паланок: дорослий – 40 грн, студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;

- Чинадіївський замок: дорослий – 10 грн, дитячий – 7 грн.

- Замок Сент Міклоша: доброчині внески (рекомедуємо 15 - 20 грн).Турагентство оставляет за собой право вносить изменения в порядок проведения экскурсий.

Партнеры