Новый год Львов

Печать PDF

                           

             Тур на Новий рік у Львів 2018

Дата туру: 30.12.2017-02.01.2018

1 день 30.12.17 (субота):

9:00-18.00 Автобусна екскурсія "Золота підкова Львівщини", Олеський замок – Золочівський замок – Підгорецький замок.
Поселення.

2 день 31.12.17 (неділя):
8:00 Сніданок.
9:00-14:00 Автобусна екскурсія: "Львів Новорічний" (Австрійський Львів, Собор Юра, архітектурний комплекс  пл. Ринок, Високий замок, Личаківське кладовище).

22:00 Новорічна вечеря. 
Зустріч та святкування Нового 2018 року

3 день 1.01.18 (понеділок):
10:00 Сніданок.
11:00-14:00 Екскурсія “Вуличками старого міста”. – Час на обід.

– Новорічна ярмарка - Копальня кави – Музей шоколаду - Криївка.
4 день 02.01.18 (вівторок):

8:00 Сніданок.
10:00-12:00 Екскурсія "Елітний Львів".
12:00-15:00 "Хмільний Львів".               P6

1 день
Екскурсія: Замки Львівщини 

Тривалість екскурсії : 9:00-18:00
Олеський замок
Унікальна пам’ятка архітектури та історії ХIII–XVIII ст. У XIV столітті це була міцна староруська фортеця. Перша писемна згадка про Олеський замок датована 1327 роком. У XV–XVI столітті замок став магнатською резиденцією і в 1620-х був перебудований у дусі італійського Ренесансу. Року 1629 тут народився онук Даниловича, майбутній король Польщі Ян III Собеський, який пізніше часто проживав тут і зібрав численну колекцію витворів мистецтва. Після реставрації 1965–1975 років тут був заснований музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв. Всю цю прекрасну картину доповнює мальовничий парк.
Золочівський замок
Збудований XVII ст. як оборонна фортеця. В’їздова вежа, Китайський палац, Великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Упродовж віків фортеця виконувала роль королівської резиденції, панської садиби, тюрми, навчального закладу. Нині Золочівський замок – музей-заповідник, відділення
Львівської картинної галереї.
Підгорецький замок
Один із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями, який належав магнатам Жевуським. У замковий ансамбль входять: палац, оточений ровом, костел у стилі бароко (1752–1766), в’їзні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами, який належить до пам’яток садово-паркового мистецтва державного значення. Побудований на рівні найкращих зразків так званих “італійських” парків, він є найгарнішим і чи не єдиним в Україні парком подібного типу. У Підгірцях оглянемо дерев’яну церкву Св. Михаїла (1720) – пам’ятку народної творчості.

14:00 Поселення

          135688805509 2 день
Автобусна екскурсія Новорічний Львів

Сніданок в готелі

Тривалість екскурсії: 9:00-14:00

Під час екскурсії Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.
Залізничний вокзал
Місце, що зустрічає і проводжає гостей. Місце з цікавою історію, що значним чином зробило місто таким, яким його бачимо зараз. На його відкритті через численний натовп не могли вільно пробитися можновладці, такою значущою подією в житті Львова стало відкриття шляху з околиць імперії до її центру.
Церква святих Ольги і Єлизавети
Костел – склад кондитерської фабрики «Світоч» – церква. На початку ХХ століття цісар Австро-Угорщини Франц Йосиф І символічно заклав перший камінь під будівництво римо-католицького костелу Святої Єлизавети (Ельжбети), названий так на честь цісаревої дружини Єлизавети (Сісі) Баварської. За радянських часів тут було "найсолодше місце у Львові" – склад кондитерської фірми «Світоч». А згодом, перебудувавши церкву й повторно відкривши її у день святої великомучениці Ольги, до назви додали й ім'я Ольга.
Пам'ятник Степанові Бандері
«Україна – понад усе!». Семиметровий С. Бандера на варті спокою львів'ян. А позаду – стелла української державності — 30-метрова тріумфальна арка на 4 колонах: перша — княжий період, друга — період козацтва, третя — період Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, четверта — сучасність України.
Архикатедральний собор Св. Юра
Один з найкрасивіших архітектурних ансамблів міста, перлина українського бароко. Головна святиня Української греко-католицької церкви, де довгий час розташовувалася резиденція митрополитів УГКЦ. Місце, з яким пов'язані імена Андрея Шептицького (Греко-Католицька церква), Вольфганга Моцарта (реквієм), Юрія Кульчицького (кава).
Пл. Ринок
Площа виникла за князювання Лева Даниловича у другій половині XIII ст. як центр торговельного та суспільного життя міста. Лише дворяни та вище духовенство мали право споруджувати будинки вище трьох поверхів заввишки і розміщувати на фасаді більше трьох вікон на одному поверсі. Упродовж багатьох століть площа Ринок була центром усього життя Львова — економічного, політичного, культурного.
         Lviv_1
Львівська ратуша
Ратуша впродовж свого існування була місцем розташування центральної міської влади Львова. На сьогодні є резиденцією Львівської міської ради. Пам'ятка архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. Сучасна вежа львівської ратуші має висоту 65 метрів, є найвищою в Україні. Вхід на вежу відкритий: Ви можете насолодитись краєвидами центральної частини Львова і розглянути зблизька механізм старого німецького годинника, що вправно веде відлік часу.
Фонтани
1793 р. на пл. Ринок було споруджено чотири фонтани — по одному на кожному розі площі. Кожен фонтан має восьмигранну чашу, у центрі чаші — статуя персонажа античної міфології: бог морів Нептун, його дружина Амфітрита, богиня полювання Діана і герой Адоніс. Фонтани на Площі Ринок не є фонтанами в прямому значенні цього слова — це криниці.
Чорна кам’яниця
Збудована 1577 року Петром Красовським у стилі ренесансу. Фасад і фланкуючі пілястри вкриті тесаним каменем. Фасад оздоблено орнаментами і сюжетною різьбою. У Чорній кам'яниці тепер міститься Львівський історичний музей. Свою назву Чорна кам'яниця одержала у XIX столітті через цілком прозаїчну причину: впродовж століть свинцеві білила, якими ґрунтували стіни, окислювалися під дією повітря і світла і таким чином утворився її таємничий чорний колір.
Високий замок

          tur-lvov-noviy-god-otdyh-5

Високий Замок, місце, куди всім неодмінно хочеться піднятися. Особливо дітям і молодятам. Місце, з котрого відкривається захоплюючий краєвид на Львів. В княжі часи, коли ще і гадки не було про штучний насип, де зараз майорить синьо-жовтий прапор, тут красувався неприступний Замок Князя Данила і Лева, а тепер залишились руїни, що ваблять туристів.
Личаківський цвинтар
Личаківський цвинтар – елітний європейський некрополь – останнє пристановище відомих і не дуже відомих, багатих і не аж таких багатих діячів культури, мистецтва, науки, управління тощо. Тих, хто відходив у вічність, починаючи з 1786 року. Тих, кому подбали про розкішні склепи, величні пам’ятники і просто скромні хрести.

22:00-04:00 Новорічний банкет. Зустріч Нового року. 
Ціна 900 грн. (програма і новорічний стіл в готелі Український дворик).


         Z-novym-rokom-ta-rizdvom-8-1-4-2

3 день
Сніданок в готелі
Екскурсія "Вуличками давнього міста"

Тривалість екскурсії: 11:00-14:00

11:00 початок: Оперний театр, просп. Свободи

Ви побачите близько 150 визначних та розважальних місць Львова, пам’ятників, церков. Серед них: пам’ятник Т. Шевченку, А. Міцкевичу, Латинська Катедра, Вірменський катедральний собор, Домініканський собор, Королівський та міський арсенали, відвідаєте тематичні кафе та ресторани (Криївка, Дім Легенд, під Золотою Розою, театр пива Правда…)
Латинська Катедра
Латинський катедральний собор – вважається чи не єдиною готичною пам’яткою архітектури стародавнього Львова. Храм споруджено на місці, де за княжих часів стояла православна церква Успіння Пресвятої Богородиці. Фундамент цієї церкви закладено 1360-го р. Незважаючи на те, що будівництво храму тривало більше ста років, він і надалі вважається недобудованим. Собор увібрав у себе риси кількох стилів розпочинаючи від готики, закінчуючи бароко, ренесансом і сецесією.
Вірменський катедральний собор
Унікальна пам’ятка (XIV - XV століття) східної культури на європейських теренах. Досконале поєднання архітектури вірменських святинь, романсько-готичного стилю Західної Європи і староукраїнського галицького зодчества. На подвір’ї церкви розміщене вірменське кладовище зі старими надгробками (XVI–XVII ст.) та дерев’яною каплицею “Голгофа” (XVIII ст.). Розташований на території історичного Львова, в тій його частини, де селилися вірмени.
Домініканський собор
Церква Пресвятої Євхаристії (колишній костел Божого Тіла і монастир домініканців) — греко-католицька церква у центральній частині Львова, в зоні всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; пам'ятка архітектури національного значення. Храм у 1990-тих роках передано УГКЦ, і він був освячений на честь Пресвятої Євхаристії.

Міський арсенал
Яскрава пам’ятка фортифікаційно-оборонних споруд міста Лева. Взірець оборонної архітектури доби Ренесансу у Львові. В приміщенні арсеналу розміщений Музей зброї, який пропонує відвідувачам здійснити історичний екскурс у минуле та ознайомитися з численними взірцями холодної та вогнепальної зброї. Крім того, у музеї представлена яскрава колекція орденів та посуду, на якому зображено різноманітні військові атрибути.

Ресторани мережі Lokal

Сучасний Львів вже важко уявити без закладів мережі Lokal. Патріотична “Криївка”, вишукані “Масони”, смачна “Майстерня шоколаду”, еротичний “Мазох”, яскрава “Гасова лампа”, шумний “Лівий берег”, загадковий “Дім легенд”, підприємницький єврейський ресторан “Під Золотою Розою”.

Сувенірний ринок “Вернісаж”

Ах вернісаж, ах вернісаж..." І портрети, і пейзажі, і різні сувеніри на вибір: для себе, для рідних, для близьких. Тут Ви обов'язково знайдете, щось особливе, що потім буде Вам нагадувати: "Це зі Львова".

                9c462dfc703546c2e3d342e7d0e44da3

Львівська майстерня шоколаду

Цей заклад пропонує шоколадні вироби ручної роботи зі справжнього бельгійського шоколаду. Кожна цукерка і фігурка виліплені дбайливими руками майстрів. Всього асортимент цукерок налічує 42 види, з них 16 видів трюфелів з різноманітними смаками від класичних до фруктових, цукерки з марципаном, кремові начинки і горішки в шоколаді. Також на першому поверсі, за склом, можна спостерігати за процесом виробництва шоколаду..
Копальня кави
В самісінькому центрі Львова, на площі Ринок влаштували шахту, з якої видобувають каву! Тут ви спуститесь в підземелля і побачите як шахтарі навантажують кавові зерна і відправляють на поверхню, де їх обсмажують і перемелюють. Також тут облаштована найбільша кав'ярня Львова, де можна одразу посмакувати філіжанкою запашної кави.
Криївка
Заклад з оформленням польової криївки УПА, знаходиться у підвалі одного з будинків на пл. Ринок. Кухня — українська, польова. Страви подають у військовому посуді. Для того, щоб потрапити до закладу, потрібно знати патріотичне гасло-пароль "Слава Україні - Героям слава", а також вам запропонують перехилити чарку медовухи, щоб перевірити чи ви не москаль. Для бажаючих постріляти тут облаштовано справжній тир.
4 день

Сніданок в готелі, самостійне перевезення багажу в камеру зберігання

Екскурсія "Елітний Львів"

Тривалість екскурсії: 10:00-12:00

10:00 початок екскурсії просп. Свободи (оперний театр)

Оперний театр

Названий на честь знаменитої української оперної співачки Соломії Крушельницької. Будівництво театру розпочалось у червні 1897 року за проектом архітектора Зигмунта Горголевського. Міський театр став однією з найвизначніших споруд Львова, збудованих наприкінці періоду, який в історії архітектури характеризується як "історизм", або "еклектика". Стилістично споруда відноситься до неоренесансу та необароко, присутні також елементи модерну.

Будинок вчених

Колишнє Національне (аристократичне, шляхетське, дворянське, графське, народне, Герхарда) казино (до 1939). Імпозантне вирішення фасадів будівлі, вишукана елегантність інтер’єрів поєднуються в будівлі із сміливою конструкцією сходової галереї вестибюлю. Інтер’єри будівлі часто використовувалися для кінозйомок, також там проводяться Львівські бали, традиція яких започаткована ще 1982 року.

Палац Потоцьких

Яскравий зразок архiтектури зрiлого iсторизму, одна з найцiкавiших архiтектурних пам’яток Львова. Запроектував його французький архiтектор Луї д'Оверню на замовлення намiсника королiвства Галичини і Лодомерiї графа Альфреда II Юзефа Потоцького (1817-1889).

Екскурсія "Хмільний Львів"

Тривалість екскурсії: 15:00-17:00
17:00 - Вільний час23:28 - Виїзд потягом Львів-Одесса ( 026Л)
Прибуття в місто Одеса 03.01.18 р. о 11.15.
11.15 - Трансфер Одеса - Миколаїв

Вартість туру: 3250

У вартість туру входить: трансфер Одеса-Миколаїв, квитки на потяг (плацкартний вагон), 1 виїзна єкскурсія, 1 автобусна, 5 пішохідних єкскурсій, проживання в 2-Х і 3-Х місних номерах із всіма зручностями, 3 сніданка у отелі, супровід гіда-єкскурсовода.
У вартість туру не входить:
 • -Новорічний банкет;
  -обід, вечеря;
 • - особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;
 • - страховий поліс (за бажанням);
 • - вхідні квитки:
  • Олеський замок (дорослі 45 грн., студенти 20 грн., діти 10 грн.);
  • Підгорецький замок (дорослі та студенти 30 грн., учні 15 грн.);
  • Золочівський замок (дорослі 45 грн., студенти 20 грн., учні 10 грн.).
  • Будинок вчених - 15 грн., діти 7-14 років - 10 грн.
  • Личаківське кладовище - 25 грн., пільговий - 15 грн., дитячий - 10 грн., фото та відеозйомка - 10 грн.
  • Музей-аптека - 15 грн., пільговий - 7 грн.
  • Підземелля Домініканського монастиря - 15 грн., пільговий - 5 грн.
  • Підземелля костелу отців Єзуїтів - 15 грн.


         novyi-god-vo-lvove_7

                                   

 


Турагентство оставляет за собой право вносить изменения в порядок проведения экскурсий. 

 

 

 

        


Партнеры