Автобусний тур до Греції з Одеси

виїзд по четвергах 

Даты тура:
01.06, 08.06, 15.06, 22.06, 29.06
06.07, 13.07, 20.07, 27.07
03.08, 10.08, 17.08, 24.08, 31.08
07.09, 14.09, 21.09

ДЕНЬ 1

Виїзд із Одеси та Ізмаїл.
Перетин кордонів. Нічний переїзд.

ДЕНЬ 2

Прибуття до Греції.
Оглядова екскурсія Салоніками – “Македонське царство”, під час якої ми побачимо Білу Вежу – символ міста, Храм Святого Димитрія Солунського, дізнаємося перекази про чудеса, що відбулися в цій церкві, відвідаємо Ротонду, побудовану як храм, присвячений спочатку Зевсу , а пізніше – Святим Небесним Безтілесним Силам – архангелам. Переїзд до Паралії Пантелеймонос – курорт на березі Егейського моря, розташований біля підніжжя гори Олімп. Широка піщана берегова лінія є однією з найчистіших у світі! Заселення в готель. Вільний час. Ніч у  готелі.

ДЕНЬ 4

Сніданок. Екскурсія на Олімп “В гості до богів”. Олімп – це найвищий гірський ланцюг у Греції. Її висота складає 2917 метрів. Це те місце, де проживали і звідки правили світом 12 богів! Наша екскурсія розпочнеться з підйому на гору Олімп та відвідин Монастиря Діонісія. Після екскурсії на гору Олімп пропонуємо всім бажаючим відвідати унікальну локацію – села: Новий Пантелеймон та Старий Пантелеймон. Незважаючи на схожі назви, приставки до міст «Старий» та «Новий» відображають не лише час виникнення, а й атмосферу, побут та колорит поселень.
Першою нашою зупинкою буде старовинний венеціанський замок Платамонас, розташований прямо навпроти Нового Пантелеймонасу. Це одна з найвидатніших пам’яток Пієрії. Фортеця перебуває у досить хорошому стані, а вхід до неї доступний за невелику плату. (3 EUR)
Чарівне гірське село Паліос Пантелеймонас (від гр. Старий Пантелеймон) причаїлося в Олімпійському гірському масиві, яке по праву вважається одним з найкрасивіших у Греції. Вона комфортно розташувалася на висоті 700 м над рівнем моря в оточенні пишної зелені. Звідси відкриваються чудові краєвиди на Егейське узбережжя та замок. Архітектура села зберегла вірність стародавнім традиціям і вражає гармонією з навколишніми пейзажами. Також у цьому селі ми відвідаємо церкву Святого Пантелеймона, де ви можете поставити свічки та залишити записки. А після екскурсії на нас чекає обід (за доп.плату) в одній із найзнаменитіших гірських таверен Північної Греції.
Ніч у готелі.

ДЕНЬ 5

Сніданок. Круїз на острів Скіатос “Смарагдовий острів” . Сьогодні ми побачимо смарагдовий діамант Північних Спорадських островів з найкрасивішими пляжами та мальовничою архітектурою! Наша подорож почнеться з міста Волос, який розташований біля підніжжя гори кентаврів — Пеліон. Круїз на кораблі триває близько двох годин. Весь цей час ми матимемо можливість насолоджуватися фольклорною танцювальною програмою, відпочинком та спостереженням за дельфінами, що супроводжують кораблі в Егейському морі! Нас чекає купання на одному з найчарівніших пляжів Кукунаріс, і вільне в місті Скіатос для ланчу, шопінгу та прогулянки. Все це обов’язково вразить нас і надихне! Ніч у готелі.

 

ДЕНЬ 6

Сніданок. Екскурсія Афінами та Акрополем «Верхнє місто» – ми побачимо такі легендарні місця, як Храм Зевса Олімпійського, будівлю Парламенту та інші чудові архітектурні ансамблі. Протягом піднімемося до Акрополю, де знаходяться знамениті храми – Парфенон і Пропілеї, звідки відкривається чудовий краєвид на кам’яні амфітеатри Діоніса.
Також ви побуваєте біля Палацу Грецького Парламенту, де відбувається знаменита зміна варти і на Площі Синтагму.
А по дорозі назад ми під’їдемо до Фермопільської ущелини біля якої спартанці тримали оборону і де знаходиться пам’ятник 300-Спартанцям.
Ніч у готелі.

ДЕНЬ 7

Сніданок.

Екскурсія на Діон і Вергіну «Старовинні міста» .Діон – древнє македонське місто, де знаходився жертовний вівтар Зевса. В археологічному парку можна побачити тут святилища Деметри та Ізіди, античний Одеон, римські лазні, житлову частину стародавнього міста та «палац Діоніса».
Вергіна – перша столиця стародавньої Македонії, яку, за переказами, заснував Каран і назвав її Егес. Розквіт цього міста посідає V-IV ст. до зв. е. В 1977 Вергіна стала широко відома, коли в ході археологічних розкопок була виявлена ​​гробниця Філіпа II – батька Олександра Македонського.  Усередині мармурового саркофага Філіпа II було знайдено золоту скриньку з останками вбитого царя, золоту царську корону та інші предмети, що становлять величезний інтерес з культурно-історичної точки зору. Ніч у готелі.

ДЕНЬ 8

Сніданок. Екскурсія на водоспади Едеси та до термальних джерел Позар “Чарівні джерела”. Ми проїдемо через багаті сільськогосподарські регіони та міста Центральної Македонії і приїдемо до прекрасного міста Едеса — столиці вишень! Тут ми матимемо можливість насолодитися красою природи, водоспадами — найбільшим з них — Каранос, погуляти навколо них і навіть пройти крізь! Також ми побачимо один маленький музей із виробництва кунжутної олії! Далі ми вирушимо до термальних джерел Позар одного з найкрасивіших курортів у Центральній Македонії, розташованого біля підніжжя гори Каймакчалан заввишки 2524 метри! Гарячі джерела температурою 37℃ протікають вздовж русла річки, формуючи невеликі природні термальні водоспади та озера. Тут, близько 15 печер, також розташований Спелеологічний парк Греції, деякі з яких доступні для відвідування! З собою можна взяти купальний костюм та рушник. А ще у нас буде час відвідати місцевий ринок із традиційними грецькими продуктами — алкогольними напоями, сушеними фруктами, медом, варенням, чаєм тощо. Ночівля в готелі.

 

ДЕНЬ 9

Сніданок. Виселення із готелю.
Переїзд у Салоніки.
Виїзд до України.

ДЕНЬ 10

Прибуття в Одессу.

Ціна за одну особу 18.05 та 25.05

Залишилось більше 10 місць
Вид проживання Харчування Пакет Ціна
Alexandraki Appartments Базовий 205 EUR
CHRISTOS Apartments 7 ночей Базовий 228 EUR
Hotel Irida сніданок Базовий 295 EUR

Ціна за одну особу  01.06 — 20.07

Вид проживання Харчування Пакет Ціна
Alexandraki Appartments _ Базовий 250 EUR
HOTEL AFRODITI 7 ночей BB — bed & breakfast Базовий 331 EUR
Hotel Irida BB — bed & breakfast Базовий 371 EUR

Ціна за одну особу  27.07 — 24.08

Вид проживання Харчування Пакет Ціна
CHRISTOS Apartments 7 ночей RO — room only Базовий 228 EUR
Alexandraki Appartments RO — room only Базовий 250 EUR
HOTEL AFRODITI 7 ночей BB — bed & breakfast Базовий 347 EUR
Hotel Irida BB — bed & breakfast Базовий 371 EUR

Ціна за одну особу 31.08 — 21.09

Вид проживання Харчування Пакет Ціна
CHRISTOS Apartments 7 ночей RO — room only Базовий 215 EUR
Alexandraki Appartments RO — room only Базовий 250 EUR
HOTEL AFRODITI 7 ночей BB — bed & breakfast Базовий 331 EUR
Hotel Irida BB — bed & breakfast Базовий 347 EUR

Ексурсії

Назва Базовий Ексурсійний
Екскурсія до Метеорів “Летючі монастирі” 35 EUR
Екскурсія на Олімп «У гості до богів» 35 EUR
Екскурсія «З майбутнього в минуле» 15 EUR
Круїз на острів Скіатос «Смарагдовий острів» 60 EUR
Екскурсія Афінами та Акрополем «Верхнє місто» 75 EUR
Екскурсія на Діон і Вергіну «Старовинні міста» 30 EUR
Екскурсія на водоспади Едеси та до термальних джерел Позар “Чарівні джерела” 35 EUR
Оглядова екскурсія містом Салоніки «Македонське царство» 25 EUR
Місця у перших рядах автобуса (1-16 місце) 10 EUR
Додаткове місце поруч у автобусі 90 EUR

Загальна інформація:

— Доплата за одномісне розміщення — 70 EUR
— Знижка на дитину (до 12 років) — 50 EUR
— Кількість днів — 10

Включено
- проїзд автобусом єврокласу за маршрутом
- проживання у вибраному готелі (7 ночей) з вибраним типом харчування
- супровід гіда
- медичне страхування від нещасного випадку
Не включено
- туристичний податок у готелі (2 - 3,5 EUR за особу, за ніч)
- факультативні екскурсії
- особисті витрати
- вхідні квитки в екскурсійні об'єкти


Турфірма «Мандрівочка»  тел. 063-184-08-04

Заказать звонок
+
Жду звонка!