Автобусний тур «Зустрінемось в Парижі!»

24.09, 01.10, 08.10, 14.10.2023…

Дати виїзду:

24.09
01.10, 08.10, 14.10, 16.10, 22.10, 24.10, 29.10

Ціна за одну особу від 315Е
Вартість під запит по тел. +380631840804 

Автобусний тур в Париж
 У турі на вас очікує:
 Автобусний тур на 6 днів, без нічних переїздів.
 Ранковий виїзд зі Львова і нічне прибуття у Львів (в залежності від проходження кордону)
Завітаємо у казкові міста: Будапешт (Угорщина), Мюнхен (Німеччина), 2 дні у місті кохання Парижі (Франція), Зальцбург (Австрія), Прага (Чехія). 
У Будапешті можна буде здійснити прогулянку по Дунаю. Завітаємо в  Зальцбург – місто, яке переносить в  казку, Ви побачите палац і парк Мірабель, музеї Моцарта, будинки Крістіана Доплера і Герберта фон Караяна, центральну вулицю Гетрайдегассе, концертні зали Festspielhäuse, монастир святого Петра, Кафедральний собор. Париж – місто ,в яке закохатись не можливо. Чарує загадковим минулим та не менш прекрасним теперішнім. Ми потонемо у вечірніх вогнях Парижу, поринемо у неймовірний світ Діснею. Матимемо змогу споглядати неймовірні роботи Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля в Луврі. Погуляємо по річці Сені, що дасть нам змогу відкрити для себе Париж по – новому. Мюнхен місто з багатим минулим, історичною та культурною спадщиною, насиченою сучасним життям. Побуваємо у місцях видатних людей: Рентген, Дизель, фізик Ом. Побачимо будівлю парламенту, баварський національний музей, уряд, річний палацово-парковий ансамбль Німфенбург, заїдемо до Олімпійського парку і на територію БМВ. Прогуляємося по історичних районах Праги та її чудовим пам’яткам архітектури. Будемо мати змогу відвідати знамениті пивні та послухати історії про них.
Зверніть увагу! У вартість туру включено 3 оглядові екскурсії по: Мюнхену, Парижу та Зальцбургу.
У вартітсь туру входить проживання у готелях зі сніданками на території Угорщини, Німеччини та Франції. Сніданки включені у вартість.

День 1-й

06:30 — збір групи на з/д вокзалі м. Львова (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал).
07:00 — виїзд із Львова. 
Можливо приєднатися до туру в містах: Стрий, Мукачево.
Перетин кордону.
Угорщина — країна з багатою, унікальною історією. Розташована в самому центрі Європи.

При наявності часу, переїзд в Будапешт. Пропонуємо відвідати на вибір:
«Будапешт — місто контрастів» (19€).  Ви пройдетеся по вуличках старої Буди, дізнаєтеся про історію міста, помилуєтеся видами.  На екскурсії Ви побачите Будайську фортецю, Рибацький бастіон, собор Матяша, пам’ятник св. Іштвану, чумний стовп, будівлю колишнього міністерства Фінансів, Кармелітський монастир, палац графів Шандор — зараз резиденція президента Угорщини, королівський палац, звідки відкривається фантастична панорама на Пешт, найбільшу європейську річку – Дунай, ланцюговий міст імені Сечені, парламент.  
Прогулянку по Дунаю на кораблику (дор. — 29€, діти до 13.99 років — 15€) — під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації.

Переїзд в готель на території Угорщини.
Поселення в готелі.
Ніч в готелі.

 День 2-й

Сніданок.
Звільнення номерів.
Переїзд до Зальцбурга. 
Оглядова екскурсія містом (у вартості туру).
Палац і парк Мірабель, музеї Моцарта, будинки Крістіана Доплера і Герберта фон Караяна, центральну вулицю Гетрайдегассе, концертні зали Festspielhäuse, монастир святого Петра, Кафедральний собор і багато іншого. В часі прогулянки по центру Зальцбурга вас не залишає відчуття нереальності того, що відбувається — так ніби ви потрапили в казку. Тут все дихає історією, тут відчувається дух Моцарта. Зальцбург вважається найзнаменитішим містом, збудованим у стилі бароко, розташованому біля північного підніжжя Альпійських гір.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Рай на землі — екскурсія на озера Зальцкаммергут» (41€/36€). Екскурсія на озера, найяскравіша і найдивовижніша екскурсія, бо завжди радує можливість доторкнутися до неймовірної краси. Ми їдемо в Зальцкаммергут – один із найкрасивіших регіонів Австрії. Місце, де гармонійно поєднуються численні озера, яких у цьому регіоні аж 76! А ще гори, невеликі гарні міста та гірські річки. Ми побачимо одне із найкрасивіших озер регіону – озеро Вольфгангзе, яке до певної міри унікальне, тому що не замерзає навіть взимку і практично цілий рік по ньому ходять судна. Саме на ньому знаходиться кілька красивих типових австрійських містечок з картинок і ми відвідаємо найголовніше паломницьке місто Санкт-Вольфганг. А ще його називають «пряникове місто» за напрочуд гарні фасади будинків. Там ми дізнаємося про Святого Вольфганг, його сокиру та стосунки з дияволом.
«Зальцбург на долоні» (18€ + вх. квиток). Велична фортеця Хоензальцбург, яка височіє над усім Зальцбургом і має славетну історію, що починається з XI століття, з мурів якої відкривається чудовий краєвид на місто.

Поселення в готель на території Німеччини.
Ніч в готелі.

 День 3-й

Сніданок.
Звільнення номерів. 
Переїзд до Франції в м. Париж. 
Париж — це сама елегантна столиця світу, не схожа на решту всієї країни. Її часом називають «містом-державою». Місто всіх часів і народів, який зберіг не тільки прикмети та традиції далекого минулого, а й романтизм новітнього часу. Мало що зрівняється з французькою столицею, адже тут панує особливий дух, тут вас оточує сама історія.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Парижу (у вартості тури).
Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам’ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг — все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бордо… Місто повсюди розвішує сигнальні прапорці чужих спогадів, скороминущість пізнавання і мерехтіння почуттів…
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії:
Прогулянка по Сені (дор. — 18€, діти до 13.99 років — 10€). Річкові екскурсії по Сені на прогулянкових катерах — одне з найулюбленіших розваг туристів в Парижі. І це не дивно, адже перед вами відкриється зовсім інший Париж, якого ви ніколи не побачите під час піших прогулянок по набережних. Ви побуваєте в найвідоміших місцях, але перед вами відкриються зовсім інші види! Маршрути річкових прогулянок проходять по всій центральній частині міста, повз острів Сіте, в наймальовничіші куточки Парижа. Ви зможете побачити самі знамениті мости і почути їх історію.
Вечірня програма «Вогні нічного Парижа» (36€/20€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні… Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівність моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня — мерехтлива Ейфелева вежа.

Поселення в готель.
Ніч в готелі.

 День 4-й

Сніданок.
Звільнення номерів. 
Вільний час в Парижі.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія «Бонжур, Париж» (30€). Ми відвідаємо самі цікаві місця Парижу, познайомимось з головними площами та палацами. Всі вони – це не просто історії королівських перемог та звершень, а й історії кохання, та придворних інтриг. На нас чекають Великі та Малі палаци, будинок Інвалідів, фотопауза на Марсовому полі з кращим видом на Ейфелеву вежу, і на завершення ми обов’язково зупинимося біля нульового кілометра та прогуляємось Люксембурзьким садом. Приготуйтеся поринути в хитросплетіння доль і чарівну атмосферу Парижа!
Вежа Монпарнас (дор. — 20€, діти до 13.99 років — 15€) тягнеться далеко не тільки в небо, але й глибоко під землю — прямо під нею перетинаються кілька ліній метро. Вся конструкція тримається на великих бетонних палях. Більшу частину наземних приміщень займають офіси. На верхніх поверхах є різноманітні кафе і сувенірні магазини. Швидкісний ліфт дозволяє піднятися до 56 поверху всього за 38 секунд, а далі, до 59-го доведеться іти вже по сходовій клітці. З висоти відкривається унікальний вид на Париж.
«Богемний Монмартр» (20€). Монмартр — 130-метровий пагорб на півночі Парижа. Перш за все, він знаменитий базилікою Сакре-Кер з білосніжним куполом, розташованій на вершині пагорба. Його витончені кафе, вуличні художники і приголомшливі види на Париж роблять Монмартр популярним місцем у туристів, багато з яких підіймаються сходами на головну площу перед Базилікою. Інша, найстаріша церква на пагорбі — церква Сен-П’єр-де-Монмартр, тут був заснований Орден Єзуїтів. Безліч знаменитих художників писали тут свої картини, включаючи Сальвадора Далі, Амадео Модільяні, Клода Моне, Пабло Пікассо і Вінсента Ван Гога. 
«Мистецтво краси – Лувр» (дор. — 30€, діти — 30€ + вхідний квиток) — один з найбагатших музеїв у світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля… Монна Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська.  
«Версаль — пишність Короля-Сонця» (дор. — 35€, діти до 13.99 років — 25€ + вхідний квиток). Версаль — безсумнівно, один з найбільш значущих і колоритних символів Франції та чудовий палацово-парковий ансамбль. Мільйони туристів приїжджають сюди, щоб захопитися палацом, парком-словом, плодами мрій і уявою Людовика XIV — самого «довгоправлячого» французького короля, також відомого як Людовик Великий або Король-Сонце. Саме йому належала ідея перенести королівську резиденцію з Лувру в заміський палац. 
«Світ мрії. Діснейленд!» (26€ трансфер, вх. квиток оплачуєтья дод. – бронювання лише до виїзду). Не тільки діти, але і дорослі, відвідавши це дивне місце, ніколи не зможуть його забути. Тут починаються дивні пригоди і здійснюються чудеса. Тут кожен знаходить щось захоплююче для себе.

Переїзд на територію Німеччини. 
Поселення в транзитний готель.
Ніч в готелі.

 День 5-й

Сніданок.
Виселення з готелю. 
Переїзд до Мюнхена.
По дорозі, пропонуємо відвідати легендарний «Лебединий замок Нойшванштайн» (25€ — зовнішній огляд). При першому погляді на цей замок здається, що хтось забув тут свою іграшку — настільки нереальними здаються його вежі кольору слонової кістки, які летять на тлі темно-зелених ялин. Хоча якщо підійти ближче — відчуття казковості навряд чи пропаде, тому що стануть видні ще сотні дрібниць, які абсолютно не вписуються в реальність альпійських схилів, які надають фон цій німецькій казці… Замок є найбільш часто фотографованим і найбільш відвідуваним туристами в Баварії. Після екскурсії зможете сміливо сказати: «Ми побували у справжній баварській казці!».

Прибуття до Мюнхена. 
Оглядова екскурсія «Мюнхен — перлина Німеччини» (у вартості туру). Мюнхен називають жителі Німеччини, Німецьким Римом або НЕ гласною столицею Німеччини. Мюнхен — це багатогранне, компактне і самобутнє місто Німеччини. Це третє місто Німеччини за кількістю жителів, після Берліна і Гамбурга, однак за популярністю поступається лише столиці Німеччини-Берліну. Він притягує щороку до 10 мільйонів туристів, бізнесменів, любителів мистецтва і культури. Мюнхен місто з багатим минулим, історичною та культурною спадщиною, насиченою сучасним життям.
У вільний час пропонуємо екскурсії на вибір:
Мюнхен — пивна столиця» (26€/21€). Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про шість головних пивоварень міста: Löwenbräu, Spaten, Augustiner, Hackerpschorr, почуєте про історію їх виникнення і про сучасну діяльність. Також ми зупинимося в найприємнішій і найцікавішій за антуражем пивній і спробуємо кілька сортів пива та смачно повечеряємо.
Автобусна гранд-екскурсія по Мюнхену (23€). Їдемо на правий берег Ізару, в красивий квартал, де жили Рентген, Дизель, фізик Ом, будівля парламенту, баварський національний музей, уряд, потім річний палацово парковий ансамбль Німфенбург, де проживає останній прямий нащадок Віттельсбахов, фотопауза, потім їдемо до Олімпійського парку і на територію БМВ, фотопауза, потім каартал богеми Швабинг, де жили Ленін, Троцький, Кандинський і тд.

Переїзд в готель на території Чехії.
Ніч в готелі.

 День 6-й

Сніданок.
Виселення з готелю (пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти).
Запрошуємо відвідати екскурсії на вибір:
Прогулянка по Влтаві (дор. — 35€, діти до 13.99 років — 30€).  Після прогулянок по історичній Празі ми прийдемо до берега Влтави, де Вас чекатиме затишний катер з кондиціонером. Вам запропонують довгоочікуваний аперитив і шведський стіл з широким вибором холодних закусок і гарячих страв. Під цікаві розповіді гіда Ви зробите двогодинну прогулянку по Влтаві, милуючись неймовірної краси видами історичних пам’ятників і будівель по берегах, таких як Рудольфінум, Карлів міст, величний Празький замок, Національний театр, Вишеград і ін.
Королівська Прага: Градчани та Празький Град (19€). Хоч яке привабливе не було Старе місто, неможливо уявити собі відвідування чеської столиці без Градчан і Празького Граду. На висоті одного з празьких пагорбів Ви оціните велич і розмах задумів видатних правителів древньої Богемії. Панорама міста з висоти Страгівського монастиря — так починається наша друга прогулянка, адже саме цю екскурсію ми завжди рекомендуємо крім оглядової. Паломницьке місце — Празька Лорета, дорогоцінний Новий Світ, сторінки політичної історії Чеської Республіки, це лише преамбула до головного — візиту в королівську, а нині президентську резиденцію країни.

Переїзд територією Польщі.
Перетин кордону.
Нічне прибуття до Львова. 

Вартість туру включає:
 — Проїзд автобусом єврокласу
 — Супровід керівником групи
 — Проживання по маршруту: готель зі сніданками
 — Харчування — сніданки
 — Оглядові екскурсії по Мюнхену, Парижу і Зальцбугру
 — Страхування

 Додатково оплачується:
 — Депозит — 33€ (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру) — на період воєнного стану не оплачується
 — Депозит є обов’язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
 — Проїзд в громадському транспорті
 — Факультативні екскурсії
 — Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 — Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 — City tax — від 2€ до 5€ за ніч в готелі (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 — Обов’язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій — 2€/день (оплачується в автобусі керівнику групи)
 З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 
 
Додаткові послуги:
 — Послуга «Страхування від невиїзду» — 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду)
 — Послуга «Комфортне місце» — 15€/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 — Послуга «Одномісне розміщення» — 160€ (доплата до вартості туру)
 — Послуга «Останній ряд» — знижка 10€ від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 — Послуга «Для наречених пар» — знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 — Послуга «Додаткове вільне місце біля себе» — 75% до вартості туру.
 — Послуга «Екскурсія по Львову» — Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.

 ВАЖЛИВО:
Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
Депозит (або екскурсія) є обов’язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його повною мірою, залишок коштів НЕ повертається.
Місця в автобусі розподіляються в міру надходження заявок, і вказуються в інфолисті
Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії – 20 ос.
ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.
УВАГА! ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ТУР, АЛЕ ЗДІЙСНИТИ ОПЛАТУ ЛИШЕ КОЛИ ТУР БУДЕ ГАРАНТОВАНИЙ.

 

Вартість постійно змінюється, для точного уточнення чи прорахунку інших готелей, звертайтесь по телефону

Турфірма «Мандрівочка»  тел. 063-184-08-04

Заказать звонок
+
Жду звонка!