ВІДПОЧИНОК В мигії

28.07…. Для організованих груп — щодня.

Мандрівочка пропонує особливий вид релаксації, який змусить Вас отримати незабутні враження, зануритися у світ дикої природи, відчути справжній драйв.
Рафтинг на Південному Бузі — чудова ідея провести вихідні яскраво!

     Одноденний тур

7:00 – виїзд з Миколаєва

10:00 – прибуття в с. Мигію

Оглядову екскурсію регіональним ландшафтним парком «Гранітно-Степове Побужжя» ви запам’ятаєте НАЗАВЖДИ! Тому, що це місце створено століттями та має богату історію…

Мигія — Моя Земля….
Можна задихнутися від захвату, перебуваючи на цій винятково красивій землі перед Первомайськом.

Коли проїжджаєш трасою повз величезну вивіску «Мигія — старовинне козацьке поселення», ти навіть не уявляєш, наскільки воно «старовинне». І тільки стоячи на краю прямовисної скелі, яка старша за тебе десь на 4 мільярди років, розумієш, як дорога особисто тобі ця земля. І тільки тут Буг утворює «божевільні» пороги. Гарт, «Червоні ворота», Інтеграл… Ці назви знайомі усім водним спортсменам не лише рідної України, а й Європи. А на одному з тутешніх островів — Гардовому, козаки колись збудували церкву, де благословлялося військо козацьке на підтримку гайдамацького повстання…  Тут усе дихає сивиною..

А ти досі стоїш і дивишся на синю річкову долину, посеред якої височіють усі ці знамениті пороги.


12:30 —
Можливо замовити обід і пообідати дружньо прямо під кронами дерев у лісі,  ( обов’язково попередньо замовляти) , замовити рафтінг по порогах і отримати массу адриналіна  або спокійно погойдатися в гамаку зі смачною наливкою чи кавою і помріяти про своє..

Далі ми вирушаємо милуватися блакитними водами Радонового озера з цілющою водою… Море емоцій всім гарантовано!!! Потім відпочинок на галявині біля урочища Протич у Південному Бузі, де річка створила природне джакузі.  Відчуття просто неймовірні!!!

Словом, відпочиваємо так, що б увечері сказати — яке чудове це життя!!!

Виїзд додому 18:00

Вартість: 700 грн 

Додатково оплачується: Екскурсія 50 грн/люд, комплексний обід  від 200 грн, картопля з свиним шашликом та овочами 250 грн, Рафтінг від  400 грн, різноманітні настоянки від 35 грн..

Для бронювання заповніть гугл форму

Турфірма «Мандрівочка»   т. 093-22-44-939
Турагентство залишає за собою право вносити зміни в порядок проведення екскурсій

Заказать звонок
+
Жду звонка!