Драйв в Мигії

25.06.2023
Мандрівочка пропонує особливий вид релаксації, який змусить Вас отримати незабутні враження, зануритися у світ дикої природи, відчути справжній драйв.
Рафтинг на Південному Бузі — чудова ідея провести вихідні яскраво!


     Одноденний тур

7:00 – виїзд з Миколаєва

9:30 – прибуття в с. Мигію

Оглядову екскурсію регіональним ландшафтним парком «Гранітно-Степове Побужжя» ви запам’ятаєте НАЗАВЖДИ! Тому, що це місце створено століттями…

Мигія — Моя Земля….
Можна задихнутися від захвату, перебуваючи на цій винятково красивій землі перед Первомайськом.

Коли проїжджаєш трасою повз величезну вивіску «Мигія — старовинне козацьке поселення», ти навіть не уявляєш, наскільки воно «старовинне». І тільки стоячи на краю прямовисної скелі, яка старша за тебе десь на 4 мільярди років, розумієш, як дорога особисто тобі ця земля. І тільки тут Буг утворює «божевільні» пороги. Гарт, «Червоні ворота», Інтеграл… Ці імена знайомі усім водним спортсменам не лише рідної України, а й Європи.
А ти досі стоїш і дивишся на синю річкову долину, посеред якої височіють усі ці знамениті пороги. Ти повертаєш голову трохи ліворуч і бачиш каньйон Південного Бугу, біля урочища Паланка. Тут усе дихає багатовіковою історією.

А на одному з тутешніх островів — Гардовому, козаки колись збудували церкву, де благословлялося військо козацьке на підтримку гайдамацького повстання…

12:30 — Можливо замовити обід (150грн)

Після обіду і дивовижної прогулянки заповідником, ми вирушаємо купатися в блакитних водах Радонового озера з цілющою водою… Море емоцій всім гарантовано!!! Потім відпочинок на галявині біля урочища Протич із купанням у Південному Бузі, де річка створила природне джакузі. Відчуття просто неймовірні!!!

Словом, відпочиваємо так, що б увечері сказати — день вдався, хлопці!!!

Виїзд додому 18:00

Вартість: 650грн

ДЛЯ БРОНЮВАННЯ ЗАПОВНІТЬ ГУГЛ ФОРМУ:
https://forms.gle/XqgnVSz1RtVdFwxx8

Турфірма «Мандрівочка»   т. 093-22-44-939
Турагентство залишає за собою право вносити зміни в порядок проведення екскурсій

Заказать звонок
+
Жду звонка!