МЕГАтур до Албанії з Одеси


Дати виїзду

08.05 — 17.05 від 329 €
22.05 — 31.05 від 329 €
05.06 — 14.06 від 329 €
03.07 — 12.07 від 329 €
17.07 — 26.07 від 329 €
31.07 — 09.08 від 329 €
14.08 — 23.08 від 329 €

Вартість може змінюватись, просимо звертатись по тел. №80631840804

Ексурсії

Назва  
Місця у перших рядах автобуса (1-16 місце) 10 EUR
Додаткове місце поруч у автобусі 140 EUR
Оглядова екскурсія Скоп’є +
Оглядова екскурсія Охридом +
Прогулянка на кораблику Охридським озером 20 EUR
«Дві столиці — Тірана та Круя» 35 EUR
Озеро Коман 70 EUR
Екскурсія «Берат — місто 1000 вікон» 30 EUR
Вльора — місце зустрічі двох морів 12 EUR
Екскурсія Гірокастра та Блакитне око 35 EUR
Подорож до Саранди вздовж Албанської Рив’єри 40 EUR
Трансфер до Албанських Мальдів — міста Ксаміль 12 EUR
Оглядова екскурсія Софією 12 EUR

 

 • ДЕНЬ 1

   

  Виїзд з України:
  09.00 Одеса 
  Можливе приєднання по маршруту в Україні (Татарбунари, Ізмаїл), уточнюйте у менеджера при бронюванні.
  Перетин кордону. Переїзд територією Румунії, Болгарії.

  Нічний переїзд

   

 •  

  ДЕНЬ 2

   

  Прибуття до Скоп’є.

  Нас чекає оглядова екскурсія по місту Скоп’є (у вартості туру). Старе місто, Кам’яний та Художній мости, Художня галерея, Церква Спасителя – бережіть фотоапарати!

  Ночівля в готелі на території Північної Македонії.

   

 •  

  ДЕНЬ 3

   

  Сніданок. Виселення із готелю.

  Запрошуємо до серця Македонії – міста Охрид (у вартості туру). Нас чекає оглядова екскурсія надзвичайно красивим Охридом, який манить романтичною прогулянкою на кораблику (20 EUR )  по кришталево чистому озері, в якому ростуть справжні перлини, якими заманюють туристів численні сімейні крамнички цього містечка.

  Переїзд до Албанії.

  Заселення в готель у Дурресі та ночівля.

   

 •  

  ДЕНЬ 4

   

  Сніданок. Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря.

  Запрошуємо до екскурсії «Дві столиці – Тірана та Круя» (35 EUR + вх.квитки). Тірана – столиця Албанії, найбільше і найважливіше місто в Албанії. Відвідаємо площу Скандербега, оперу і Національну бібліотеку, мечеть Етхем, замок та відвідування піраміди, бункера, президентського палацу і площі Матері Терези.
  Після пішохідної екскурсії по Тирані ми поїдемо в бік Круї. Круя була столицею Албанії в середні століття. Пам’ятка міста – замок Круя, розташований в дуже стратегічному місці.
  Одна з головних визначних пам’яток міста – Старий базар з місцевими виробами та сувенірами. Історія міста пов’язана з історією Gjergj Kastriot Skanderbeg.
  При наявності вільного часу можна відвідати: музей Скандербега (вх. квитки).

  Рекомендуємо одну з незабутніх по враженням екскурсію на озеро Коман (70 EUR, обід входить у вартість). Ранній виїзд! приблизно о 5.00. В ході цієї екскурсії ми побачимо іншу Албанію. Подорож на човні проходить між 1000-1500 – метровими горами і через серію глибоких, красивих, з’єднаних між собою озер, а дикі дивовижні пейзажі нагадують норвезькі фіорди. Також ми зробимо кілька зупинок для фотосесії, відвідаємо унікальні печери, буде час для купання на дикому пляжі. У вартість екскурсії входить обід в сільському албанською будинку, який знаходиться далеко від цивілізації.. Також в ході екскурсії ви почуєте багато цікавих місцевих легенд та історій.

  Ночівля в готелі.

   

 •  

  ДЕНЬ 5

   

  Сніданок та виселення з готелю.

  Переїзд до Вльори. 

  Рекомендуємо екскурсію “Берат –  місто 1000 вікон” (30 EUR). Берат – це місто-музей, одне з найдавніших і мальовничих міст Албанії. Пишність міста складається з його природи і неповторної архітектури. Місто налічує історію в більш ніж дві тисячі років. 

  Запрошуємо на вечірню прогулянку Вльорою – місцем зустрічі двох морів. (12 EUR). Нас зустрічає перлина Албанії, одне з найгарніших міст , курортів, з неймовірним узбережжям ,цікавою історією. Саме тут можна побачити, як зустрічаються два моря : Адріатичне та Іонічне.

  Ночівля в готелі.

   

 •  

  ДЕНЬ 6

   

  Сніданок.

  Запрошуємо Вас на екскурсію Гірокастра та Блакитне око  (35 EUR + вх.квитки). Гірокастра – «Срібне місто», засноване колись греками, яких тут і сьогодні проживає найбільше у всій Албанії. Найбільше багатство Гірокастри – це добре збережені типові для Балкан будинки баштового типу 17-19 століття (турецькі кулє), під сірими сланцевими дахами, з білосніжними стінами і дерев’яними балконами-галереями. Мощені каменем вузькі вулички старого міста переносять в атмосферу Середньовіччя.

  Далі ми  поїдемо до унікального джерела Блакитного ока. Карстове джерело є рідкісною пам’яткою природи. Озеро має незвичайне забарвлення – центр озера насиченого темно-синього кольору, а від центру до країв вода переливається всіма відтінками синього та блакитного. Купатися в озері заборонено, але й тільки найсміливіші могли б, оскільки температура води +13 градусів у будь-яку пору року. Цікаво, що глибина озера досі невідома, оскільки далі 45 метрів дайверам опуститься не вдалось, вода з джерела б’є під великим тиском. 

  Ночівля в готелі.

   

 •  

  ДЕНЬ 7

   

  Сніданок.

  Рекомендуємо насолодитися подорожжю у Саранду вздовж Албанської Рив’єри (40 EUR+вх.квиток).  Перша зупинка в Національному парку Ллогара з прекрасними оглядовими майданчиками. Неймовірні дитячі емоції гарантуємо, бо нас чекає фото та годування оленів!

  Чи не головна прикраса цього дня – власне, дорога через національний парк Ллогара, яка часом проходить на висоті до 2000 метрів. Звідси відкриваються неймовірні, приголомшливі види на гори і море далеко внизу.
  Далі нас чекає Саранда – найбільший населений пункт Албанської Рив’єри і один з головних туристичних центрів Албанії.

  З Саранди для всіх бажаючих пропонуємо трансфер до Албанських Мальдів – міста Ксаміль (12 EUR). На вас чекають найкращі пляжи : Лорі, Бора-Бора, Манастір.

  Ночівля в готелі.

   

 •  

  ДЕНЬ 8

   

  Сніданок та виселення з готелю.
  Збір групи.
  Переїзд до Північної Македонії.
  Заселення в транзитний готель.
  Ночівля.

   

 •  

  ДЕНЬ 9

   

  Сніданок.
  Виселення із готелю.
  Переїзд до Болгарії.

  Пропонуємо оглядову екскурсію Софією (12 EUR) . Столиця Болгарії – місто з багатою тисячолітньою історією. Тут зберігаються пам’ятки різних епох – від античності до сьогодення. Під час цієї екскурсії ми прогуляємося історичним центром міста, побачимо залишки римського міста, Церкву Св. Софії, яка дала ім’я місту, та Храм Св. А. Невського – найбільший православний храм на Балканах.

  Нічний переїзд до України.

   

 •  

  ДЕНЬ 10

  Прибуття до Одеси.

  Включено
  - Проїзд автобусом за програмою туру
  - Проживання в транзитному готелі на території Північної Македонії 2 ночі
  - Оглядова екскурсія у Скоп'є та Охриді
  - Проживання в готелі у Дурресі 2 ночі
  - Проживання в готелі у Вльорі 3 ночі
  - Сніданки
  - Медичне страхування від нещасного випадку
  - Супровід групи
  
  Не включено
  - Факультативні екскурсії
  - Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
  - Громадський транспорт
  - Особисті витрати
  - Туристичний збір у готелях (~2,5-3,5 EUR на добу)
  - Аренда навушників
  - Медична страховка від нещасного випадку для туристів старше 60 років

  Мандрівочка / +380631840804

Заказать звонок
+
Жду звонка!