Актовський каньйон і білі скелі…

15.06,   30.06…    Для організованих груп — щоденно!

 15.06,   30.06…    Для організованих груп — щоденно!

 

Актовський каньйон і білі скелі…                                 

 

Дорогі друзі! Турагенство «Мандривочка» з величезним задоволенням запрошує вас у яскравий, завзятий і змістовний тур унікальними місцями, такої милої нашому серцю Миколаївщини…

 

07:30 — Виїзд із Миколаєва.

 

08:30 — Заїзд до легендарної альтанки, до котрої ведуть чудові сходи, відкриваються мальовничі крайовиди та до могили «славнозвісного» Мойши Япончика. Цікаво, хто досі приносить туда квіти? ..

 

10:00 — Прибуття в Трикрати.  Відвідування покинутого кар’єру, який має назву «Білі скелі» Час для фотозйомки, які виходять дуже інстаграмно. Радимо взяти з собою яскраве вбрання, щоб перевдягнутися і отримати шикарні різноманітні фотки)

 

Переїзд в Актово. Екскурсія по гранітному Актовському каньйону.

 

Актовський каньйон називають ще «Долина диявола» оповитий легендами. Глибина каньйону сягає 40-50 м. Природний комплекс Актовського каньйону, як і всі береги Мертвоводу, входить до складу Національного природного парку «Бузький Гард». 

  

 

13:30 — Обід.

 

14:30 – Тепер перед нами Арбузинський каньйон.  Також дуже живописний і по своєму привабливий). Ми їого не тільки подалаемо, а ще і зайдемо в загадкові разщєлини щоб загадати бажання і зробити неймовірні фотки. Невеличний привал біля річки, вільний час..

 

17:30 — Виїзд у рідне місто.

 

Вартість туру 730 грн/ос.

 

У вартість входить: проїзд,  дорожня екскурсія,  оглядова екскурсія,  страховка.

 

Додатково оплачуються:    Обід від 150 грн, екозбір 30 грн, особисті витрати туристів.

 

Для бронювання заповніть гугл форму

 

Туристична фірма «Мандрівочка»

 

тел (093) 22-44-939

Заказать звонок
+
Жду звонка!