ШКІЛЬНІ ТУРИ ДО МІСТА ЛЕВА

Запрошуємо на святковий тур  до Львова

для шкільних груп

Ми поринемо в новорічну казку та  відвідаємо святкові гуляння. Пройдемося історичною частиною міста та віднайдемо «Дух Різдва», загадаємо бажання, щоб знову повернутися до цього файного міста Лева.

9.00-13.00. Розпочинається автобусна прогулянка старим Львовом австрійської доби. Заскочимо на площу Ринок, відвідаємо єврейські та вірменські квартали. Побачимо розмаїття архітектурних та скульптурних ансамблів. Почуємо історію становлення та розвитку міста з його міфами та легендами.

13.00-14.00 Обід в найнебезпечнішому та найзагадковішому місці Львова, де від нас вимагатимуть Гасло, щоб пройти до цієї ресторації. Це підпільне місце відсутнє на будь якій карті міста і, навіть, не має власної вивіски. Пані та панове! Запрошуємо до «КРИЇВКИ». Після обіду їдемо в хостел на поселення. 

17.00 Після цього нас до себе в гості чекає  сам учень кентавра Хірона, давньогрецький бог лікування Асклепій, який залишив по собі згадку у Львові – найстарішу аптеку. Цікавинкою аптеки є розписи стелі, що зображують Повітря, Землю, Воду та Вогонь – чотири стихії-основи всієї алхімії, хімії та фармацевтики. Ми побачимо як середньовічні аптекарі та алхіміки поєднували ці елементи в різних пропорціях та створювали свої порошки та ліки.

І ми вже самі майже, як ті середньовічні алхіміки самі  будемо створювати свої фантазії, проте не зі стихій, а з шоколаду. Львівська Майстерня Шоколаду подарує безліч емоцій тим, хто обожнює злизувати шоколад з пальців, вміє насолоджуватися кожним цукерком та з заплющеними очима зможе відрізнити білий шоколад від молочного!

            

А ось у Львові вже і вечір. Запалюються вогники та фонарі, вже настала черга побачити Львів у місячному сяйві. Вечірній Львів, сповнений химер та ангелів, дозволить нам по-новому подивитись на  цей діамант Галичини. Перед нашими очима з’являться нові деталі, які вдень Львів дбайливо зберігає від гостей міста.

19.30 Нагуляли апетит та гайда вечеряти. Після вечері повернення до хостелу. Вільний час. Ночівля

2-й день

8:00 Сніданок. Виселення з хостелу. Завозимо речі на залізничний вокзал  та розпочнемо комбіновану мандрівочку Львівським трамваєм до Домініканського собору та його таємничих підземель. Екскурсія музеєм-Арсеналом.

  

Квест з пошуком сажотруса, щоб кинути в нього гудзиком або монеткою.

13.00-14.00 Смачний обід в цікавій тематичній кнайпі, де ми дізнаємось про легенди місцевих димарів.

Екскурсія «Елітний Львів з королем Данилою Галицьким». Колись Львів був столицею автономного королівства Галицького в часи Австрійської імперії. Королівський статус місто тримало належно…. Цікаве та  пишне і водночас затишне  та помпезне.  Неоготичні храми, помпезні вілли чиновників, величні урядові установи та університети в стилі ренесансу  — все це нам покаже Елітний Львів.

          

Прогулюючись містом та фотографуючи левів, доречі, хто з дітей зробить найбільше фотівочок  з левами,  той отримає в подарунок шоколадного лева, відвідаємо пам’ятники: королю Данилі Галицькому, Адаму Міцкевичу, охоронцям української державності та Юрію Змієборцю.

           

На шляху нас чекає Латинська Катедра, Палац Потоцького, Львівський національний університет Франка, Будинок вчених. 

            

17.00 Нажаль, увесь Львів не осягнути за два дні, тому на нас чекає повернення на залізничний вокзал, ще й заскочемо до маркету скупитися в дорогу.

18.20 Назад до Миколаєва.

16:51  Прибуття до Миколаєва !!!

Вартість  туру:   від  910 грн.*

* Вартість залежить від умов проживання, розміру групи та обраного харчування

У вартість туру входить:  проживання у файному хостелі в центрі міста; супровід представником турфірми; послуги екскурсоводау 1-й та 2-й дні; автобусна оглядова екскурсія; екскурсія «Елітний Львів з королем Данилою Галицьким»; харчування: 1 вечеря та 1 сніданок; туристична страховка.

У вартість не входе: з/д білети Миколаїв-Львів та Львів-Миколаїв; додаткове харчування; вхідні квитки; особисті витрати туристів; сувеніри; оплата міського транспорту та камери схову на вокзалі.

Вхідні квитки на екскурсії:

 • Міський арсенал Вартість дорослого квитка – 30 грн, пільгового – 10 грн.
  Ціна дозволу на фотозйомку – 20 грн, відеозйомку – 50 грн.
 • Будинок вчених — 30 грн., діти 7-14 років — 15 грн.
 • Личаківське кладовище — 40 грн., пільговий — 30 грн., дитячий — 30 грн., фото та відеозйомка — 10 грн.
 • Музей-аптека — 20 грн., пільговий — 15 грн., дитячий — 10 грн.
 • Підземелля Домініканського монастиря — 20 грн., пільговий — 15 грн., дитячий — 10 грн.
 • Підземелля костелу отців Єзуїтів — 15 грн, дитячий — 5 грн.
 • Майстер-клас в Майстерні шоколаду — 200 грн.
 • Вхідні квитки на Вежу ратуші: 30/10 грн. дорослий/учнівський до 14 років.
 • Майстер-клас з виготовлення шоколаду. Вартість 200, 300 грн. 

 

Турагентство залишає за собою право вносити зміни в порядок проведення єкскурсій.

Вы можете пропустить все до конца и оставить ваш ответ. Размещение обратных ссылок в настоящее время не допускается.

Оставить отзыв

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.

Заказать звонок
+
Жду звонка!