РОЗВАЖАЛЬНИЙ  УІКЄНД НА ПОЛТАВЩИНІ

     

Полтава – надзвичайно цікаве, компактне та зворушливе місто. Потопає в зелені, будівлі старовинні, яскраві, а церкви білосніжні. Люди тут доброзичливі, з гумором, відомі своєю гостинністю. Скрізь вас будуть пригощати смачними галушками та медовухою… З цим містом пов’язано дуже багато легенд та явищ. Курйозних та жахливих, містичних  та дивовижних… Про все це ви дізнаєтесь на нашій екскурсії. Щиро запрошуємо вас до шквалу сміху та веселощів!

Дата туру: під замовлення 

Збір групи на залізничному  вокзалі о 17:00 

17:35відправлення  поїздом №375 у плацкартному вагоні

07:01 Прибуття у Полтаву 19.01.19

Ранкова кава та поїхали на автобусну екскурсію  по місту галушок та вареників.  Корпусний парк, пам’ятник Слави, Кругла площа. Пам’ятник Слави є основною визначною пам’яткою центральної частини Полтави. Заїдемо на Інститутську гору, звітки відкривається мальовничий краєвид та можно зробити селфі біля  пам’ятника полковнику Келіну, виготовленого у вигляді бронзового лева. Легенда свідчить: «якщо потерти хвіст лева і загадати бажання, то воно здійсниться!». 

Там же нас чекає найстаріша будівля міста, будівля колишнього Інституту шляхетних дівчат, Парк Перемоги. Далі — Петровський парк та пам’ятник Тарасу Шевченку, будівля Земської управи, «Біла альтанка», пам’ятник Полтавській галушці. Огляд Свято-Успенського собору, відновленої вежі Подільського бастіону Полтавської фортеці.

9.00-10.00 Заглянемо до музею-садиби Івана Петровича Котляревського, автора славнозвісної «Енеїди».  Весь свій вік прожив Іван Петрович у хаті, успадкованій ще від діда — диякона Успенського кафедрального собору. Місце, де розташована садиба, — старовинний куточок Полтави, який земляки поета символічно назвали Івановою горою. Це улюблене місце відпочинку полтавців та гостей міста. На території садиби можна побачити  господарські споруди, які повністю відновлені у їх первісному вигляді.

 10.30-11.30 Відвідування Національного музею історії Полтавської битви. Екскурсія територією музею.

Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» єдиний серед історико-культурних заповідників України, який входить до міжнародної асоціації військово-історичних музеїв світу (ІАМАМ), що діють під егідою ЮНЕСКО.  На заповідній території розташовано чотири стародавніх поселення та понад 30 курганів скіфської доби. Окрім Полтавської битви, тут відбулась битва 1399 року Великого литовського князя Вітовта з татарськими ордами ханів Едигея і Темір-Кутлуя та битва полтавського полковника М. Пушкаря з гетьманськими загонами І. Виговського.

12:00-13.30 Заходимо до Шинка  «Хутір поблизу Диканьки» , де відразу с порогу зустрічають тебе з баяном та піснями, сердешними привітаннями. А потім починається:  то Солоха заспіває та поцілує, то справжній чорт на коліна видряпається… розвага с Гоголівськими персонажами. Смачний обід в   шинку.  Незвичайне місце… Чудова фотосесія. 

         

14.00-15.00 До себе  гості запрошує Дом-музей сім’ї Гоголів.  Ця екскурсія незвичайна, як і має бути в родовому гнізді великого Гоголя. Трохи відкрию таємницю: живого Миколу Гоголя ви зможете побачити тільки тут!!!

   

16:00 — 17.30 Відвідування музей гончарства і кераміки. Доводилося побувати? Ні? Чудова нагода виправити цей недолік, тому, що зрозуміти дух та яскравість культури Полтавщини інакше просто не можливо!!!

18:00 – 19:00 А коли Ви останній раз були на весіллі? Якщо давно, тоді цей музей саме для Вас! Музей Полтавського  весілля! Ви маєте змогу стати одним з  участників  шлюбного дійства (обравши собі роль нареченого, нареченої, світилки, дружка та дружки… Ой як це буде весело  та смішно!!! Тому, заряд позитиву ГАРАНТОВАНО!!!)

            

19:30 — прибуття в Полтаву на залізничний вокзал. Лишаємо речі у камеру схову та гойда на вечірню прогулянку центром міста. Вечеря (факультативно).   Вільний час.

22:00 – повернення на вокзал.

22:43 – Виїзд з Полтави поїздом.

 3-й день 20.01.19

12:09 – Прибуття до Миколаєва.

ВАРТІСТЬ:   1585 грн./ дорослий.

1520 грн./ дитячий  до 14 років

У вартість включено: 

— залізнодорожні  квитки (плацкарт); 

— транспортне обслуговування по всій програмі; 

— харчування: 1 обід, 1 вечеря;

— автобусна оглядова екскурсія по місту Полтава;

— Святкова програма в  шинку «Хутір поблизу Диканьки»;

— Театралізоване костюмоване весілля;

— туристична страховка;

— супровід керівником групи.

У вартість не входе: вхідні квитки; харчування; особисті витрати туристів; сувеніри; камера схову на вокзалі.

Вартість вхідних квитків:

музей-садиба І. П. Котляревського Квитки: дитячий — 10 грн., дорослий — 20 грн. За Екскурсійне обслуговування групи до 17 осіб — 80 грн., фотозйомка — 10 грн.

Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви». Вхідний квиток до музею: дитячий і студентський — 10,00 грн. дорослий — 20,00 грн. кінозйомка — 25,00 грн. (кінокамера) фотозйомка — 10,00 грн. (фотоапарат) фото в історичному костюмі – 20 грн. За екскурсійне обслуговування групи до 17 осіб — 120 грн.

Музей гончарства і кераміки в  с. Опішня  дор 60,00 грн/дит. 30,00 послуги екскурсовода 120 грн. за группу

Дім-музей сім’ї Гоголів в с.Гоголеве Квитки: дитячий — 10 грн., дорослий — 20 грн. За Екскурсійне обслуговування групи до 17 осіб — 60 грн.

Рекомендуємо взяти з собою: змінне взуття (для зручності в поїзді), теплі зимові чоботи або черевики (бажано дутики), теплі шкарпетки, шарф, шапка, рукавички або рукавиці, продукти для самостійного харчування в поїзді, портативний зарядний пристрій для телефону (за бажанням) 

Вы можете пропустить все до конца и оставить ваш ответ. Размещение обратных ссылок в настоящее время не допускается.

Оставить отзыв

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.

Заказать звонок
+
Жду звонка!