Мандрівочка з Адміралом (для дітей)

Квест-екскурсія «Мандрівочка з адміралом» (для дітей).

Зустріч на залізничному вокзалі. Оглядова екскурсія до центру міста. Зустріч зі справжнім адміралом, нащадком славетного роду Аркасів.

Екскурсія-квест надзвичайно цікава і найулюбленіша учнями нашого міста. Мандруючи крізь століття побачать вигляд центральної площі міста — Соборної, яка пам’ятає святкування  100-річча Миколаєва.

Під час екскурсії діти розпочнуть свій шлях звичайними матросами та сумлінно вивчаючі морську справу, завершать шлях справжніми «морськими вовками» — Адміралами. В своєму першому в житті плаванні вони  дізнаються:

  • як на кораблях відбувалося посвячення в моряки;
  • які є різновиди сигналів;
  • як розшифровувати секретні повідомлення;
  • як виконувати корабельні команди і багато іншого.

 

Проходячи квест, юні моряки пригадають, де в Миколаєві знаходяться «адміральські» будинки засновника Одеси  Хосе де Рібаса, Аркасів, Попандопуло, Кумані та інших. Сфотографуються біля Гідрографічне депо, Військової гавані, «Фалєєвських» сходів,  «Букінгемського палацу».

В рамках екскурсії відбудеться відвідування унікального, єдиного в Україні Музею суднобудування і флоту, створеного в далекому 1978 році. Моряки та морячки побачать чудові моделі кораблів:  від величних фрегатів і героїчних лінкорів до броненосців, підводних човнів, китобійної флотилії і науково-дослідного флоту.

А ви знаєте, що в Миколаєві був побудований просто неймовірний корабель круглої форми? Як ви думаєте, з  якою метою?

Екскурсанти побачать де і як будувалася найстаріша верф міста та створювався Чорноморський флот. Також почують історії про божевільного  адмірала та адмірала-злодія,  з’ясують скільки відомих адміралів народилося і працювало в Миколаєві, побувають біля місця, де частенько вночі з’являється  привид  адмірала!

Вартість програми  від 150 грн.

У вартість входить: автобусне і екскурсійне обслуговування, вхідні квітки в Музей флоту,  мед. страховка.

Вы можете пропустить все до конца и оставить ваш ответ. Размещение обратных ссылок в настоящее время не допускается.

Оставить отзыв

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.

ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!