Мандри з Адміралом

Квест-екскурсія «Мандри з Адміралом»

для шкільних груп 1-9 класів за попереднім записом

Пригода стартує  з Плац-парадної  площі міста, на якій наші учасники отримають свої перші в житті погони. Під час екскурсії діти розпочнуть свій шлях звичайними матросами та сумлінно вивчаючі морську справу, завершать шлях справжніми «морськими вовками» — Адміралами. В своєму першому в житті плаванні вони  дізнаються:

  • як на кораблях відбувалося посвячення в моряки;
  • які є різновиди сигналів;
  • як розшифровувати секретні повідомлення;
  • як виконувати корабельні команди і багато іншого.

Проходячи квест, юні моряки пригадають, де в Миколаєві знаходяться «адміральські» будинки засновника Одеси  Хосе де Рібаса, Аркасів, Попандопуло, Кумані та інших. Сфотографуються біля Гідрографічного депо, Військової гавані, «Фалєєвських» сходів,  «Букінгемського палацу».

У Військовій гавані ми побачимо найдовшу будівлю міста – Канатний завод, побуваємо біля судноверфі, почуємо місцеві легенди.

Екскурсанти побачать де і як будувалася найстаріша верф міста та створювався Чорноморський флот. Також почують історії про божевільного  адмірала та адмірала-злодія,  з’ясують скільки відомих адміралів народилося і працювало в Миколаєві, побувають біля місця, де  вночі з’являється  привид  адмірала!

       

Мандруючи крізь століття побачимо вигляд центральної площі міста — Соборної, яку будував архітектор Старов.

Найкраші учасники квесту отримають призи від Адмірала та на навіки увійдуть до «золотої» книги пошани адмірала Войновича. А вся весела компанія отримає колекційне видання «Історичий нарис столітнього існування міста Миколаєва при гирлі Інгулу» 

Після теоретичної частини на нас чекає практика, бо що то за «морські вовки», що не були на воді. Наша екскурсія продовжиться на флотському екіпажі (яким на годинку для нас стане катамаран «Олена»). Ми пройдемо під двома Миколаївськими мостами та побачимо Пороховий мис, місце де знаходилось Спаське адміралтейство та зробимо селфі на фоні улюбленого яхт-клубу  з фарватеру ріки.

На зворотному шляху до міської набережної на нас чекає весела дискотека.

Вартість програми:

250 грн. для груп школярів від 20 до 30 осіб.

240 грн. для груп  школярів від 31 до 40 осіб.

230 грн. для груп  школярів від 41 до 50 осіб.

У вартість входить: автобусне і екскурсійне обслуговування, вхідні квітки на катамаран «Олена» (або «Любов Іванова»),  мед. страховка.

Вы можете пропустить все до конца и оставить ваш ответ. Размещение обратных ссылок в настоящее время не допускается.

Оставить отзыв

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.

ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!