Від парубка до Гетьмана

Одноденний тур до відроженної з попілу Гетьманської столиці та Меморіального комплексу «Пам’яті героїв Крут» (для шкільних груп).

Дата туру: на замовлення

19:21  Пятниця. Виїзд з Миколаєва поїздом.

05:45  Субота. Прибуття до Києву. Час для сніданку своїми продуктами або в кафешках біля вокзалу.

07:00 Виїзд комфортабельним автобусом з Києва за маршрутом подорожі. Дорогою гід розповість про найцікавіші об’єкти, через які будемо проїжджати.

09:30-11:00 – відвідування Меморіального комплексу «Пам’яті героїв Крут».

   

Меморіальний комплекс на місці легендарного бою під Крутами було відкрито у 2006 році. У 2008 році поруч з центральним монументом Меморіалу було створено музей, який розміщений у 7 залізничних вагонах, 2 відкритих платформах з гарматами та унікальному паротязі тих часів. Музейна експозиція розпочинається з відкритої залізничної платформи з гарматою. 

11:00-12:00 – Переїзд  в Батурин.

12:00-13:00 – Обід. Відвідування історико-культурного центру «Вітрила Маклая»

       

Микола Миколайович Миклухо-Маклай — нащадок легендарних запорізьких козаків, видатний учений, чиї наукові інтереси охоплювали багато сфер людських знань: етнографію, філософію, біологію та географію. Він написав багато робіт по зоології, зоогеографії та фізичної географії, які не втратили своєї цінності і в наш час. Крім того, він вніс величезний внесок в науку як засновник морської біології та порівняльної анатомії. М.М. Міклухо-Маклай настільки видатна особистість, що 150-річчя від дня його народження відзначила ЮНЕСКО. У 1996 році ЮНЕСКО назвала Миколу Миколайовича Миклухо-Маклая Людиною Миру.

13:00-17:00 – Екскурсійна програма в Батурині. Під час екскурсії відвідаємо Будинок генерального судді Василя Кочубея, Цитадель, Палац Розумовського, підвали тортур та інші пам’ятки.

Мандруючи теренами Гетьманської  столиці – ми побачимо  безцінні  пам’ятки історії, архітектури, культури, археології і природи: палацово-парковий ансамбль Кирила Розумовського, Будинок генерального судді В.Кочубея, Музей археології Батурина, Воскресенська церква-усипальниця  гетьмана К.Розумовського, парк «Кочубеївський», Миколо-Крупицький монастир, Цитадель Батуринської фортеці, Пам’ятник жертвам  Батуринської  трагедії  1708 року, Могила П. І. Прокоповича – основоположника  вітчизняної  науки про бджільництво, винахідника рамкового вулика.   

Завдяки багаторічним археологічним дослідженням на території Батурина розгадано багато таємниць, що приховувала батуринська земля. Окрім безцінної наукової інформації,  археологи поповнили фондове зібрання заповідника тисячами  предметів музейного значення.

Архітектурно-меморіальний комплекс «Цитадель Батуринської фортеці»,  відтворений у 2008 р., яскраво ілюструє вигляд найбільш укріпленої частини міської фортеці 1669-1708 рр. Гетьманський будинок репрезентує реалії мурованої архітектури другої половини ХVІІ ст., а також інтер’єри цього будинку, естетичні смаки перших батуринських гетьманів – Дем’яна Многогрішного, Івана Самойловича та Івана Мазепи. Важливим об’єктом Цитаделі є замкова дерев’яна церква Воскресіння Господнього, яка   є усипальницею героїв Батуринської оборони 1708 р., З підвального приміщення церкви йде підземний хід, відтворений на автентичному стилі.

 17:30 Збір туристів біля автобуса та виїзд до Києва.

 20:30 Переїзд на залізничний вокзал.

22:15 Відправлення з Києва.

07:21 Неділя. Прибуття до Миколаєва !!!

ЦІНА:  від 1020 грн. *

Вартість залежить від  розміру групи та обраного харчування

У вартість включено: залізнодорожні  квитки (плацкарт); транспортне обслуговування по всій програмі; харчування: 1 обід;   туристична страховка; супровід керівником групи.

 За доп.плату: вхідні квитки, харчування, особисті витрати туристів, сувеніри, камера схову на вокзалі.

Комплексна екскурсія «Батурин  історичний» Дитячий/дорослий квиток  — 70,00/140,00 грн Тривалість: 3,5 години.

Меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут» Дитячий/дорослий квиток  — 10,00/20,00 грн, за екскурсійне обслуговування 100 грн. Тривалість: 1 година

історико-культурний центр «Вітрила Маклая» Дитячий/дорослий квиток  — 10,00/20,00 грн, Тривалість: 40 хвилин.

Вы можете пропустить все до конца и оставить ваш ответ. Размещение обратных ссылок в настоящее время не допускается.

Оставить отзыв

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.

ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!