ВЕЛИЧНИЙ ЛЬВІВ

ВЕЛИЧНИЙ ЛЬВІВ 3 дні 
Шість екскурсій у Львові в одному турі:

У перший день Ви матимете нагоду скуштувати каву та шоколад, наступного дня автобус Вас повезе на оглядову екскурсію Львовом, в третій день екскурсійного туру зануритесь у історичну частину Львова.

Виїзд з Миколаєва щочетверга, (якщо парні числа, не парні —  виїзд з Одесси.)

1 день (пятница)

 • 8:23- Прибуття до Львову.
  8:30-9:30 
  час для відвезення багажу в камеру зберігання готелю
 • 10:00-13:00 Екскурсія «Львів місто кави і шоколаду». Початок: пл. Данила Гальцького
  Екскурсія «Хмільний Львів»

2 день (субота)

 • 8:00 Сніданок
 • 9:00-14:00 Автобусна екскурсія Львовом (Австрійський Львів, церква Св. Юра, Високий Замок, Личаківське кладовище, архітектурний ансамбль пл. Ринок). Початок: пл. Двірцева, 1 (головний залізничний вокзал)
 • 14:00-15:30 Екскурсія «Підземелля Львова»

3 день (неділя)

 • 8:00 Сніданок. Виселення з готелю
 • 10:00-12:00 Екскурсія «7 Чудес Львова». Початок: проспект Свободи, Оперний театр
 • 12:00-15:00 Екскурсія «Вуличками давнього міста».

        

Юрій Кульчицький — кавовий король Європи

Пам’ятник львів’янину Кульчицькому можна назвати пам’ятником львівській кмітливості. Якось, за часів війни Австро-Угорщини із турками, один львів’янин взяв у якості трофею всім непотрібні мішки зі зеленими зернами, якими вояки, від незнання, годували кіз та коней. Так на теренах імперії почало культивуватися кавування.

Найкраща шоколадна майстерня Львова

Від такого різноманіття шоколадних виробів губиться погляд. І все це чародійство діється просто перед вами. Зазирніть у майстерню шоколаду, та вважайте, не залиште там усі кошти. Ріки білого, молочного, чорного, як ніч шоколаду, розкішне фондю, шоколадні трюфелі, різноманітні помадки та глазурі, та ще багато-багато чого готова вам відкрити Майстерня Шоколаду.

Під синьою пляшкою — найдавніша кав’ярня у Львові

Для любителів блукати закапелками середмістя справжньою знахідкою постане кав’ярня «Під синьою пляшкою», що сконцентрувала у собі дух Австро-Угорщини. Затишок і чудова музика готові прийняти вибраних блукальців, а тематична кухня наситить вибагливого клієнта.

                    
Театр Пива «Правда»
В самісінькому серці Львова вариться пиво. Завітайте в театр пива «Правда», який зустрічає трьома просторими залами на трьох поверхах, та місцем огляду процесу пивоваріння — просторим підвалом. Пиво цієї молодої пивоварні вже бере медалі на Європейських конкурсах.

П’яна вишня

Зручно забігти на Площу Ринок до затишної кнайпи «П’яна вишня», та неквапом спостерігати метушню гамірної площі з кілішком смачної наливки. Повірте, ви полишите заклад у інакшому, приємно-розслабленому стані, що дозволить глибше перейнятись духом Львова.

Дім легенд

Один з ресторанів мережі Local «Дім легенд» займає належне місце в міфології теперішнього Львова. Без нього не відбувається жоден екскурсійний похід центром міста. В приміщенні є без ліку цікавих, привабливих для відвідувачів дрібниць, з яких складається повнота вражень туриста.

Кумпель

«Кумпель» — сучасний ресторан, який першим у Львові почав виготовляти свіже авторське пиво, здобуваючи палких шанувальників. Личаківський район, в якому розмістився заклад, віддавна славився батярами, люмпен-пиворізами, що наводили страх на добропорядних громадян своїми хуліганськими вибриками, але які стали символом реставрованої традиції у образі «Кумпелю».

Королівська пивоварня

В затишному дворику центра міста варяться п’ять різних сортів пива для вишуканої публіки ресторану «Королівська пивоварня». Відвідувачі самі мають змогу бачити процес виготовлення напою.

Старгород новий ресторан-пивоварня

Після великих порцій поживних страв, після доброго оригінального пива, можна танцювати під живу музику хоч на столах, хоч на стільцях. Така вже в «Старгорода» зваблива концепція. Приймаються також групові замовлення.

              

Автобусна екскурсія Львовом

Під час автобусної екскурсії Львовом Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква Ельжбети
Тепер єдина у Львові неоґотична церква Ольги і Єлизавети (Ельжбети) належить греко-католицькій громаді, але в 1911 р. її звели для римо-католиків. На відкриття собору приїздив імператор Австро-Угорщини, в честь дружини якого назвали сакральну споруду.

Архикафедральний собор Св. Юра

До повернення у Київ греко-католицької резиденції, собор святого Юра (збудований у 18-му ст.) був головною митрополичою спорудою конфесії. Барокова вишукана церква на пагорбі є безперечною окрасою міста.

Центральна площа Львова

Тут можна зустріти усіх, від безпритульного, що продає журнали, до мера, який сидить у кав’ярні поруч. Посмішки, дитячі виклики захоплення, веселий подзвін трамваю, все це абсорбувала Площа Ринок, — центральний вузол історичної частини Львова.

Міська ратуша

Попри історичну і адміністративну цінність, міська ратуша виконує ще ряд інших функцій. Це годинник, оглядовий майданчик, також у її внутрішньому дворі проводяться фестивалі.

Древньогрецькі постаті на площі Ринок

Раніше на місці восьмигранних чаш фонтанів прикрашених древньогрецькими кам’яними постатями стояли криниці, в яких торгаші освіжали городину перед продажем, купці напували коней.

Чорна кам’яниця

У Львові кам’яниці називали іменами власників, чи за знаменні події пов’язані з ними. Чорна кам’яниця (1577 р.) змінювала часто назву і власників: Київська (Андрій з Києва), Лоренцовича, Анчевських. Але остаточна назва будівлі закріпилася через почорнілі від свинцевих білил стіни.

Найвище місце Львова — Високий замок

Найвища романтична точка Львова, улюблене місце закоханих. Підніміться звивистими стежинами на вершечок насипу в честь Люблінської унії, і подаруйте Вашій половинці місто Лева.

Личаківський цвинтар

Коли у 1786-му році відкрився ще тоді новий Личаківський цвинтар, це викликало нерозуміння міщан, адже усі звикли ховати рідних навколо церков, та епідеміологічна ситуація в місті була катастрофічною, і Личаківське кладовище мало завадити поширенню холери і чуми. Архієпископам доводилося своїм прикладом заохочувати городян, заповідаючи себе поховати там.

Екскурсія: Підземелля Львова

Після «наземних» екскурсій Львовом, які нас окрилили ми спустимось з небес на землю, навіть нижче — під землю. Звісно всі 100 кілометрів підземних ходів, які дослідили вчені, ми не пройдемо, але побачимо чимало цікавого.

Підземелля Домініканського монастиря

У підземеллі Домініканського монастиря віднайдемо келію монаха-відлюдника, а також зал із шибеницею. Кажуть, що це залишки палацу князя Лева, який було закладено 1270 року. Отже, маємо нагоду пройтися колишніми князівськими апартаментами. А чом би й ні?

Підземелля костелу отців Єзуїтів

У трирівневому підземеллі костелу отців Єзуїтів побачимо залишки побутової кераміки ХVI ст. і фрески XVII ст. Найцікавіший експонат цього підземелля – різьблений саркофаг XVIII ст. архієпископа Миколи Вижицького із вибитою бічною стінкою. Однак у саркофазі ніхто ніколи не був похований. Замислимось про вічне?

Підземелля найстарішої аптеки Львова — аптека-музей

Аптека-музей вабить багатьма унікальними експонатами – книжками зі старовинними рецептами лікарських препаратів, колекцією медичних приладів, посуду, яким понад чотириста років. У підземеллях облаштована справжня лабораторія середньовічного вченого-алхіміка.

Екскурсія «Елітний Львів»

Оперний театр

Від часу відкриття у 1900 році Великий міський театр зачинявся не раз. Уперше в 1934-му через фінансову скруту, вдруге — у кінці 70-хх на реставрацію. Але завжди це місце було потужним завихренням суспільно-мистецького життя міста.

Львівський Будинок вчених

Казино Герхарда мало безліч титулів, від Національного до шляхетного. Тут відпочивали львівські можновладці, промисловці. Тепер це Будинок вчених, що закріплений за міністерством освіти. Пишні зали вельми ваблять весільних фотографів, туристів. Також тут проводять звані вечори і бали.

               

Унікальний міський Палац Потоцьких

Збудований палац за проектом французького архітектора для знатних Потоцьких 1889 року. Та сам граф-батько Альфред ІІ Юзеф не дожив до його відкриття, тому його дружині й старшому синові Романові довелося самим завершувати будівництво перлини Львова.

Екскурсія центральними вуличками старовинного Львова

Ви побачите страродавню частину міста в якій збереглося понад 1000 архітектурних пам’яток, зокрема побачимо 150 визначних та розважальних місць Львова, пам’ятників, церков. Серед них: пам’ятники, сучасні ресторації, музеї, собори, які надихнуть Вас і покажуть багатогранність Львова. Відвідаєте тематичні кафе та ресторани (Криївка, Дім Легенд, Мазох, масонська ложа…)

Екскурсія центральними вуличками старовинного Львова

Ви побачите страродавню частину міста в якій збереглося понад 1000 архітектурних пам’яток, зокрема побачимо 150 визначних та розважальних місць Львова, пам’ятників, церков. Серед них: пам’ятники, сучасні ресторації, музеї, собори, які надихнуть Вас і покажуть багатогранність Львова. Відвідаєте тематичні кафе та ресторани (Криївка, Дім Легенд, Мазох, масонська ложа…)

Латинський Собор

Кафедральний собор будувався близько 200 років. Багаторазово перебудовувався. Це Львівський храм, який увібрав, напевно, найбільше відомих архітектурних стилів. Тут служив службу Іоан Павло ІІ. Завітайте до цього архітектурно-історичного шедевра.

Єдиний у Львові вірменський катедральний собор

З розвитком торгівлі до Львова прийшли вірмени. Громада розрослася і виникла потреба у її розбудові. В XIV-XV столітті арх. Дорінг звів затишну церкву, яка перебудовувалась, але неодмінним залишається її сакральний дух.

Оригінальний Домініканський собор

За Совітів тут був музей атеїзму, але це не змогло приховати те, що в приміщені прихищався монастир отців домініканців. Тепер музей історії релігії в сусідах з церквою Пресвятої Євхаристії.

Преображенська церква
У центрі Львова, на місці монастиря отців Тринітаріїв, котрий не раз руйнувався пожежами та обстрілами, збудовано Преображенську церкву. Будівництво тривало двадцять років (1878-1898), храм збудовано з використанням неокласицизму та бароко. Освяченою та відкритою для прихожан церква стала 1906 року. Важливо зазначити, що 1923 року у цій святині вперше на західних землях України відбулася Божественна Літургія літературною українською мовою. Також цей храм першим повернули до Греко-католицької церкви 1989 року.

Львівський міський Арсенал

Міський арсенал одразу привертає туристичний погляд. І недарма… У добу середньовіччя тут пролягала оборонна міська межа. Підвали використовувались як тюрма, а поруч за стінами з боку міста, у сусідньому будинку, мешкав кат. Кат ходив у арсенал на роботу. Зараз тут в просторих залах можна оглянути холодну і вогнепальну зброю світу. Підвали зайняли численні продавці смачної їжі.

Тематичні ресторани міста

Мережа ресторацій Lokal вивела Львів на інший, вищий рівень туристичної привабливості серед туристів як українських, так і зарубіжних. Розголос про вже легендарну «Криївку» чутно по всій країні. «Масонська ложа» і «Під Золотою Розою» славляться оригінальною ціновою політикою і атмосферністю. Ресторан «М’яса та справедливості» славиться гарною кухнею. Гамірною, клубною атмосферою славиться «Лівий берег» і «Театр пива». Еротичністю – «Мазох». «Дім легенд» і «Гасова лямпа», «Копальня кави» увібрали всі чари, приємні аромати і легенди прекрасного міста.

Подарунковий ринок Вернісаж

Дарунки — це завжди приємно, а особливо, коли вони зі Львова! Собі, усій родині, друзям і знайомим, кожен отримає оригінальний Львівський сувенір.

Проживання в готелі у Львові:

Зазвичай це готель НТОН, якщо в цьому готелі немає місць, то можливе розміщення в готелях: Екран, Вітан, Гетьман, Екотель, Долинський, Український дворик.

Закінчення єкскурсій у неділю о 14:00

15.45 Відправлення поїздом Львів-Миколаїв

Вартість  туру — 1800 грн./чел. 

У вартість туру входить:
  6 єкскурсій Львом, проживання в готелі (дво- і тримісне поселення);

 • — сніданок в готелі (в деяких готелях не передбачена опція сніданку)
  -ІНФОРМАЦІЮ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА;
 • — супровід гіда-екскурсовода.

У вартість не входе: 
залізничні квитки, харчування не прописане у програмі, вхідні квитки у музеї та замки, особисті витрати туристів.

 • вхідні квитки:
   1. Будинок вчених: дорослий/дитячий (7-14 років) — 40/20 грн
   1. Палац Потоцьких: дорослий/студентський/дитячий та пенсіонери — 90/50/20 грн
   1. Королівські палаци: загальний/пільговий/сімейний (2+2) — 50/30/110 грн
   1. Каплиця Боїмів: дорослі/пільговий/діти (до 6-ти років) — 50/30/20 грн
   1. Личаківське кладовище: дорослий/школярі та студенти — 50/30 грн, фото та відеознімання — 10 грн
   1. Музей-аптека: дорослий/пільговий/дитячий — 30/20/10 грн
   1. Підземелля Домініканського монастиря: дорослий/студентський/школярі— 20/15/10 грн
   1. Підземелля костелу отців Єзуїтів: дорослий/студентський/школярі — 30/20/10 грн

Турагентство залишає за собою право вносити зміни в порядок проведення єкскурсій.

Заказать звонок
+
Жду звонка!